Když nemůžeš, tak přidej!  je název výstavy Jaromíra Švejdíka aka Jaromíra 99, která je od této soboty přístupná v Art & Event Gallery Černá Labuť. Výstava přináší výběr autorových komiksových prací ze slavného Aloise Nebela či Zámku a také...
Umělec, který si říká Puuung, zachycuje ve svých ilustracích malé a často nenápadné okamžiky - detaily, kterými je tvořena láska. Velká gesta jsou krásná. Nicméně v každém zdravém vztahu dvou lidí jsou nejdůležitější malé momenty, které nás často bez povšimnutí...
Když se brazilský ilustrátor Rafael Mantesso rozvedl s jeho manželkou, jediné co mu zbylo byl prázdný dům a jeho bulteriér Jimmy Choo. Mantesso se rozhodl pokračovat dál v tvorbě ilustrací a jako model mu stál jeho jediný přítel bulteriér Jimmy Choo. Podívejte se na...
Kresby postaviček z Disney seriálů Lidská kreativita nezná mezí. Alessandro Conti vytváří tyto strašidelné ilustrace slavných postaviček z Disneyho filmů. To je staví do jiného světla, přinejmenším.

Ilustrace inkoustem

Umělec Nico Delort žije a pracuje v Paříži a používá inkoust a pro vytvoření těchto zajímavých ilustrací. Každá jeho práce nám dá nahlednout do jakéhosi přiběhu a vznese spoustu dotazů. Zde je několik ukázek jeho prací.

Barevné ilustrace

Tyto barevné ilustrace jsou výběrem z díla Collin Lepper. Tyto dětské barevné a nápadité ilustrace  Vás zahřejou na duši a vrátí Vás zpět do dětských let a světa dětské fantazie.
Umělec Paolo Čerić  studuje digitánlí zpracování informací na Fakultě elektrotechniky a informatiky v Chorvatsku. Začal experimentovat s možnostmi digitálního umění a vytvořil tyto dech beroucí animované GIFy.    
Daniel Danger je ilustrátor z Nové Anglie. Daniel kreslí tmavé, téměř hororové ilustrace. Na některé jeho ilustrace se můžete podívat níže.
Francouzský umělec Grégoire Guillemin je velkým nadšencem superhrdinů. Udělal tuto skvělou novou řadu minimalistických ilustrací  superhrdinů.

Barevné ilustrace

Andrés Ariza vytváří energické ilustrace z ostrých barev.  
Ale Giorgini udělal tyto úžasné kreslené plakáty v retro stylu k filmům Pupl Fiction, Machete, The Big Lebowski a dalším. COOL!
Jedná se o výběr z díla Czlowiek Kamera. Tyto fotografie jsou plné vynikajícího surealismu. Pěkná práce!  
Brazilský ilustrátor Tiago Hoisel vystudoval grafický design na Universitě Estado da Bahia. Obvykle vytváří barevné a zábavné ilustrace. Zde jsou některé z jeho děl!

Nápadité ilustrace

Jay Fleck vytváří skvělé a nápadité ilustrace, které Vás přenesou zpět do dětských fantazií.