Krásné surrealistické obrazy Thomase Barbeyho. Co na ně říkáte? Fotky Surrealismus
George Christakis (24 let) je fotograf, který retušuje své  ​​fotografie do těchto úžasných surrealistických obrazů Co na ně říkáte? Surrealistické obrázky - Galerie  
Glenn Jones alias Glennz je známý svými nápaditými a vtipnými ilustracemi. Glenn kombinuje vtipné kresby s ještě vtipnějšími barvami a postavami. Výsledek je stylový.
George Christakis je 24 letý fotograf, který se zabývá retuší ​​fotografií a vytváří z nich tyto krásné  surrealistické obrazy.
Ben Goossens pracoval 35 let jako umělecký ředitel. Poté, co odešel z této funkce,  se Goossen začal zabývat tvorbou fotografie s výrazným surrealistyckým stylem. Připravili jsme pro vás to nejlepší z jeho prací.      
Sbírka vtipných, krásných a kreativních děl vydařeného street artu.      
Zde se můžete podívat na výběr z street artu v provedení umělce Eduarda Relera, který se zabývá 3D kresbami. Jeho tvorba je rozmanitá a především se zaměřuje na prostředí ulice.Pro více jeho "pouliční" tvorby se koukěnte na jeho web -...
Andriy Dykun známý jako Nrey Ad vytváří tato provokaterská cool díla.    
Okey, Ukázali jsme vám "hyperrralistické olejomalby" a některé "extrémně realistické obrazy". Ale teď Cynthia Greig obrátila tuto představu vzhuru nohama. Udlělala totiž  fotografie, které vypadají hodně podobně jako obrazy.
Jedná se o výběr z díla Czlowiek Kamera. Tyto fotografie jsou plné vynikajícího surealismu. Pěkná práce!  
Brazilský ilustrátor Tiago Hoisel vystudoval grafický design na Universitě Estado da Bahia. Obvykle vytváří barevné a zábavné ilustrace. Zde jsou některé z jeho děl!
Hush je umělec z ulice. Tento nadějný hoch je inspirován japonskou kulturou.  V jeho tvorbě můžete rozpoznat  manga styl a především postavou geisha.
Cath Riley dělá neuvěřitelně realistické kresby pomocí tužky. Tato práve vyžaduje velký talent! Co říkáte?

„Samota“

Tuto sérii fotografií nesoucí název "Samota" vytvořil finský fotograf a umělec Mikko Lagerstedt
Fore-F je umělec a ilustrátor z Valencie z Španělska a má  opravdu jedinečný styl. Posuďte sami.