VIRAL Krkavčí matka nechala týden své děti doma napospas svému osudu. To, co...

Krkavčí matka nechala týden své děti doma napospas svému osudu. To, co následně našla policie Vás šokuje!

Pro malého Daniila bylo příliš pozdě, jeho starší sestřička u něj seděla celé 3 dny, kdy už byl bohužel mrtvý. Vyděšenou a totálně vyčerpanou Aničku proto lékaři okamžitě odvezli do nemocnice.

Při podrobnějším vyšetřování a zkoumání bytu policisté u dveří našli malé škrábance, jak se děti snažili z bytu dostat ven. Jenže, co je na tomto příběhu nejvíce šokující, je reakce sousedů. Oni slyšeli křik dětí a jediné co udělali, bylo to, že zavolali na policii. Nikdo z nich se tyto děti nepokusil zachránit. Kdyby se našel alespoň jeden odvážný člověk, vše mohlo dopadnout úplně jinak.

Sousedé to však vysvětlují tak, že do posledního okamžiku nevěřili tomu, že by tam děti byly samotné. Prý podle chování jejich matky je opravdu milovala a každou chvíli přidávala na sociální sítě společné fotografie.

Matce za toto hrozné chování hrozí pouze 8 let ve vězení. Osm let za to, že zabila nevinného malého chlapce svou nezodpovědností a bezcitností.

Malá Anička pravděpodobně skončí u svého biologického otce, který se s její matkou rozvedl před pár lety. A kdyby ani on o ni neměl zájem, nejdříve skončí v dětském domově, kde jí najdou novou rodinu.

Matka také vypověděla, že jí nedošlo, že by se dětem mohlo něco stát. Nás, ale přesto více zaráží reakce sousedů, policie a třeba i učitelek ve školce, kde se děti neukázaly ani nebyly omluveny. Ti všichni věděli, že něco není v pořádku a nikdo nezasáhl. Nebuďte ke svému okolí slepí a bezohlední!

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Co je to za blbost? Dvouletá holčička a ještě mladší chlapec nemohli chodit do školky! A když se biologický otec s matkou před několika lety rozvedl, tak jak může mít tak malé děti? Pochybuji, že by byla matka tak stupidní, že by si neuvědomila, že tak malé děti nemůže nechat po dlouhých devět dnů bez vody, bez jídla a bez dozoru.

  2. Jasně, staršímu dítěti byly dva roky, mladšímu bylo tedy logicky ještě méně, ale otec s matkou již několik let nežil a děti chodily do školky, kde je nikdo neomluvil ??? Klasický vymyšlený článek, jen kvůli tomu, aby to lidé četli a přišly peníze z reklamy. Když už lidem chcete lhát, zkuste být trochu rafinovanější.

  3. Dvojročná dcerka a biologický otec sa pred niekolkymi rokmi s jej matkou rozviedol. To si važne myslite ,že si ju vezme k sebe ? Prečo asi sa rozviedli? Je smutné ,čo sa stalo , ale 8 rokov za smrť dieťaťa je výsmech.Aká to spravodlivosť ? !!!!!!!!!!!!!

  4. Však sousede zavolali policii co měli udělat ještě???? Vloupat se do bytu??? A riskovat vězení??? A to že nebyly ve školce omluveni tak co??? To měla školka co dělat taky se vloupat do bytu nebo zavolat policii??? Je to strašný případ to ano ale za vse může místní policie a takové keci že sousede se nevloupali do bytu jsou strašné …….

Komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here