VIRAL Zapomeňte na horoskopy, povahu ženy je možné určit také podle data narození!

Zapomeňte na horoskopy, povahu ženy je možné určit také podle data narození!

Červen

Hlavním rysem žen narozených v prvním letním měsíci je opatrnost. Často jsou velmi zranitelné a nedůvěřivé, ale zároveň jsou tak laskavé, že se nikdy nebudou mstít.

Nemají rády konflikty, mají dobrou intuici, což mimochodem pomáhá předcházet těmto konfliktům. Při jednáních bývají dobře naladěny.

Červenec

V tomto měsíci se rodí nejskromnější a nejostýchavější ženy. Často se trápí a neustále se zabývají svou osobou. V životě jsou hodně náladové.

Jsou skromné, romantické a také citlivé, vše hluboce prožívají, ale nikdy to nedávají najevo. Domov a rodina jsou pro ženy narozené v červenci hlavní náplní jejich života.

Srpen

V tomto měsíce se rodí velmi hrdé a nezávislé ženy. Jsou laskavé a ušlechtilé, ale také mocichtivé a od přírody vůdčí typy. Rády jsou v centru pozornosti, ale nezávislé.

Mají velké charisma a navzdory skutečnosti, že neustále přitahují muže, hodně si váží rodinných vztahů. Jsou velmi upřímné a slušné, proto bývají často podváděny.

Září

Žhavé a emocionální ženy tohoto měsíce se vyznačují cílevědomostí a vypočítavostí. Jsou extrémně ješitné a šetrné, proto nerady něco dluží.

Cítí se dobře ve společnosti, ale vždycky pamatují na svůj vlastní prospěch. Jsou velmi žárlivé a nezávislé, milují čistotu, jsou pedantické, umí velmi chutně vařit.

Říjen

Jsou velmi komunikativní, velmi úslužné, vtipné v dámské společnosti. Jsou praktické, ale nesobecké a velkorysé. Rozhodnutí dělají pouze po důkladné úvaze. Mají dobrou paměť.

Tyto ženy jsou velmi zásadové a neodpouštějí zradu, i když se vždy snaží udržet rodinu, ve které působí jako vůdci. Jsou to dobré hospodyňky.

Listopad

Jsou to velmi vypočítavé, samolibé a sobecké ženy. Jejich manželé se musí smířit s tím, že jejich názor bude zřídka brán v úvahu.

Jsou hodně šetrné a hospodárné. Velmi vášnivé v lásce a sexu, jsou temperamentní. Umí milovat hluboce a silně. Další význačné rysy se odvíjejí ode dne narození.

Prosinec

Emocionální ženy s výbušnou povahou. Jsou houževnaté a neohrožené, nezávislé a upřímné, dosáhnou úspěchu za každou cenu.

Ženy narozené v tomto měsíci jsou velmi společenské, romantické, idealistické a dobré přítelkyně. Nevyznačují se šetrností, jsou vznětlivé, proto mají v rodinném životě často potíže.

Komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here