VIRAL Zapomeňte na horoskopy, povahu ženy je možné určit také podle data narození!

Zapomeňte na horoskopy, povahu ženy je možné určit také podle data narození!

Upřímně řečeno, moc nevěřím na horoskopy… Jen tak pro zábavu, abych se rozptýlila, jsem si je jednou otevřela v práci, přečetla jsem si je a byla jsem ohromena!

Přesně to sedělo! Nejenom na všechny zaměstnance, ale dokonce i na naší šéfovou!

Existují různé typy horoskopů podle dekád, měsíční fáze, znamení zvěrokruhu, měsíců a dat narození.

Podívejte se, jak se dá určit povaha žen podle měsíce a dne narození.

Leden

Jedná se o měsíc narození nejtrpělivějších a nejdisciplinovanějších žen. Současně mohou mít tyto ženy mužský, stoický postoj k životu.

Nebudou si stěžovat nebo sdílet svá odhalení, raději se s problémy hrdě a nezávisle vyrovnají. Lednové ženy jsou talentované v kulinářském umění, ale nerady uklízejí.

Únor

Jedná se o měsíc narození houževnatých a tvrdohlavých žen se složitým charakterem. Jsou často nervózní, ale zároveň se dokážou hodně ovládat.

Nikdy se nebojí obtíží a rychle činí rozhodnutí, která nejsou vždy správná. Jsou nedůtklivé a pomstychtivé. Dobře manipulují lidmi, a proto bývají úspěšné v práci. Velmi milují děti.

Březen

Měsíc narození nejcitlivějších žen. Jsou velmi vnímavé a zranitelné, proto jsou často tvrdohlavé, což jim přináší problémy. Jsou velmi nedůvěřivé a považují se za nešťastné.

Tyto ženy jsou opravdu málokdy úspěšné kvůli jejich plachosti. Příroda obdařila tyto ženy křehkostí a bázlivostí, proto přitahují mužské ochránce.

Duben

Povaha žen narozených v tomto měsíci se vyznačuje odvahou, vytrvalostí a smysluplností.

Ideálním doplňkem je zdravý rozum a praktičnost. Tito lidé vždy vědí, co chtějí, a tak pomalu ale jistě dosáhnou toho, co chtějí, ale zcela přitom nedomyslí následky. Emoce a pocity potlačuje vždy rozum.

Květen

Výkonné a náročné, nekompromisní a odhodlané ženy. Neodpouští žádné křivdy, proto se snadno rozvedou s mužem, i když toho budou později litovat.

Jsou to tvrdohlavé ženy s velitelskými schopnostmi, takže je pro ně snadnější stát se šéfem kanceláře než si najít manžela. Dávají na první místo materiální bohatství.

.

Červen

Hlavním rysem žen narozených v prvním letním měsíci je opatrnost. Často jsou velmi zranitelné a nedůvěřivé, ale zároveň jsou tak laskavé, že se nikdy nebudou mstít.

Nemají rády konflikty, mají dobrou intuici, což mimochodem pomáhá předcházet těmto konfliktům. Při jednáních bývají dobře naladěny.

Červenec

V tomto měsíci se rodí nejskromnější a nejostýchavější ženy. Často se trápí a neustále se zabývají svou osobou. V životě jsou hodně náladové.

Jsou skromné, romantické a také citlivé, vše hluboce prožívají, ale nikdy to nedávají najevo. Domov a rodina jsou pro ženy narozené v červenci hlavní náplní jejich života.

Srpen

V tomto měsíce se rodí velmi hrdé a nezávislé ženy. Jsou laskavé a ušlechtilé, ale také mocichtivé a od přírody vůdčí typy. Rády jsou v centru pozornosti, ale nezávislé.

Mají velké charisma a navzdory skutečnosti, že neustále přitahují muže, hodně si váží rodinných vztahů. Jsou velmi upřímné a slušné, proto bývají často podváděny.

Září

Žhavé a emocionální ženy tohoto měsíce se vyznačují cílevědomostí a vypočítavostí. Jsou extrémně ješitné a šetrné, proto nerady něco dluží.

Cítí se dobře ve společnosti, ale vždycky pamatují na svůj vlastní prospěch. Jsou velmi žárlivé a nezávislé, milují čistotu, jsou pedantické, umí velmi chutně vařit.

Říjen

Jsou velmi komunikativní, velmi úslužné, vtipné v dámské společnosti. Jsou praktické, ale nesobecké a velkorysé. Rozhodnutí dělají pouze po důkladné úvaze. Mají dobrou paměť.

Tyto ženy jsou velmi zásadové a neodpouštějí zradu, i když se vždy snaží udržet rodinu, ve které působí jako vůdci. Jsou to dobré hospodyňky.

Listopad

Jsou to velmi vypočítavé, samolibé a sobecké ženy. Jejich manželé se musí smířit s tím, že jejich názor bude zřídka brán v úvahu.

Jsou hodně šetrné a hospodárné. Velmi vášnivé v lásce a sexu, jsou temperamentní. Umí milovat hluboce a silně. Další význačné rysy se odvíjejí ode dne narození.

Prosinec

Emocionální ženy s výbušnou povahou. Jsou houževnaté a neohrožené, nezávislé a upřímné, dosáhnou úspěchu za každou cenu.

Ženy narozené v tomto měsíci jsou velmi společenské, romantické, idealistické a dobré přítelkyně. Nevyznačují se šetrností, jsou vznětlivé, proto mají v rodinném životě často potíže.

Komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here