13 důvodů, proč jsou lidé narození ve znamení Lva těmi nejúchvatnějšími z celého zvěrokruhu! Znáte někoho ve znamení Lva?

Lidé, kteří se narodili ve znamení Lva, jsou společenští, tvořiví a schopní vystavět život podle svých pravidel a představ. Vědí, jak vytvářet dalekosáhlé plány, které jim umožňují dosáhnout svých cílů.

Navíc Lvi jsou velmi ambiciózní, což jen zdůrazňuje jiné rysy jejich charakteru. Milují luxus a pohodlí ve všech sférách života. Obecně jsou to šikovní lidé, kteří se nebojí potíží, ale někdy se stanou tvrdohlavými, hrdými a arogantními. Ale čtěte dál!

1) Životy zalévají sluncem

Lev jednoduše potřebuje teplo a světlo. Ti, kteří mají dostatek štěstí, že se ke Lvu přiblíží, jsou nakaženi radostí a veselostí. V ideálním případě by lvi upřednostňovali léto po celý rok!

2) Lev je přítelem pro život

Lev může být bezvýhradně důvěryhodný. Lvi jsou velmi loajální. Pokud jste urazili Lva, bude arogantní a nebude Vás dále vyhledávat. Ale jakmile se vše rozhodnete smazat, přijme Vás s otevřenou náručí. Bez ohledu na to, jak dlouho trvaly vaše neshody. Lvíčata si pamatují všechno, ale umí i odpustit.

3) .. nebo nepřítelem na celý život

Jak již bylo zmíněno, Lvi se vyznačují nekonečnou pamětí. Nenechte se oklamat jejich kouzlem: jestliže přítel nebo blízký člověk zradí Lva a neomluví se, důvěra se už nikdy neobnoví.

4) Lvi ví, jak obdařovat své blízké

Lvi jsou velmi štědří a přátelští, takže vědí, jak vybrat ten perfektní dárek. A je ochoten do něj věnovat a investovat spoustu času, energie i peněz. A od Vás neočekávají vděčnost.

5) Stejně chtějí být obdarováni

Nedávejte Lvovi něco prvoplánovitě. Pouze promyšlený dar mu vyhovuje. Samozřejmě, že bude potěšen všemi známkami pozornosti, ale přesto Lvi dávají přednost drahým a luxusním dárkům.

6) Vždy je s nimi zábava

Pokud váš život postrádá spontánnost, zábavu a humor, potřebujete jedině Lva! Kdo opravdu ví, jak okouzlit a pobavit společnost, je Lev. Párty bez Lva není párty.

⇒ na další stránce ⇒

7) Neočekávejte od něj přesnost, nebo potvrzení Vašich plánů

Samozřejmě, Lev je rád zván na všechny akce, ale stoprocentní účast od něj nečekejte. Nikdy nevíte, jestli se Lev nakonec opravdu objeví, nebo ne. Tyto dvě tváře mu dodávají na tajemnosti. Když už se však Lev objeví, je s ním nezapomenutelná zábava.

8) Ve skutečnosti je se Lvem všude dobře, ale doma nejlépe

Lev má rád klid domova, domácí prostředí, sledování filmů, hlazení kočky a ještě raději bude nosit měkoučký froté župánek. Miluje, být zalezlý, jako kotě.

9) Lev je zcela důvěryhodný

Ve všem a vždy. Pokud Vám Lev důvěřuje, očekává od Vás totéž. A neodvažujte se ho zradit – má dobrou paměť!

10) Lvi se velmi starají o své blízké

Dobrý vůdce smečky vždy zajišťuje, aby všichni členové rodiny žili v prosperitě a bezpečnosti. Pokud urážíte někoho z jeho rodiny, uslyšíte a pocítíte hněv rozhněvaného Lva.

11) Lvi se vyrovnávají se všemi záležitostmi

Lev je schopen nastolit pořádek a vyhodit všechno zbytečné. To se týká nejen domova, ale i životních situací. Takže pokud máte problémy, volejte Lva, poradí a pochopí!

12) Vedle Lva vždy vypadáte dobře

Stačí, abyste se přiblížili k Lvovi a jeho zářivost se bude projevovat i na Vás. Ušlechtilý Lev Vám vždy pomůže najít správné oblečení pro tanec, setkání nebo rozhovor. Lvovi můžete věřit, protože je od přírody stylista!

13) Lev je ideální milovník

Velkolepý, vášnivý a žhavý Lev je otevřen v lásce i v sexu. Je jistý, okouzlující a ošetřující. Nechte jeho narcismus někdy vyniknout a potom nikdy nezapomenete na milence, jakým je právě Lev.

Známé osobnosti ve znamení Lva

Mick Jagger, Yves Saint Laurent, Madonna, Arnold Schwarzenegger, Barack Obama, Andy Warhol, Kubrick, Hitchcock, Whitney Houston, Neil Armstrong, Robert De Niro, Jennifer Lawrence, Coco Chanel, Slash, Amelia Earhartová, Usain Bolt, JK Rowling, Napoleon … Je to dost?