5 RAD OD STAROVĚKÝCH VÝCHODNÍCH mudrců, KAŽDÉ SI DOBŘE ZAPAMATUJTE: Otevře vám to dveře ke štěstí, prosperitě a hojnosti ve vašem životě!

„Když říkáš ANO druhým, dej si pozor, abys neřekl sám sobě NE“ – Mnoho lidí stále nemá odvahu říci NE , zvláště když to potřebují vrátit milované osobě, která prosí o pomoc. nebo laskavost. Snažte se pomáhat blízkým lidem, rozvíjejte empatii, buďte soucitní, ale neobětujte neustále své potřeby a touhy, nakonec se ztratíte v říši tužeb jiných lidí.

„Jste tam, kde jsou vaše myšlenky. Ujistěte se, že jsou vaše myšlenky tam, kde je chcete mít.“ – Toto je velmi důležité pravidlo a je známo – „jaké jsou vaše myšlenky, takový je váš život“. Pokud máte každý den myšlenky na to, jak neuspějete, jak špatně vypadáte, jak nemáte dost peněz, jak nemáte šanci – ve skutečnosti vyzařujete negativitu a přitahujete negativitu. Zkuste se podívat na život z jasnějšího úhlu, denně cvičte a pěstujte pozitivní myšlenky. Přemýšlejte pozitivně o tom, co sníte, a uvidíte, jak se věci v životě snadno změní.

„Kdo v hněvu vstává, se ztrátou sedá.“ – Hněv a hněv jsou těžké pocity, které nás trápí zevnitř , ztěžují nám rozhodování, snižují štěstí a energii. Pamatujte: Hněv nepřispívá k vašemu štěstí a pohodě. Ale láska, radost a pozitivita vám přinesou hodně. Štěstí a pozitivní duch otevírají dveře hojnosti a blahobytu – zaklepejte na to!

1
2