Alena Šeredová: Otevřeně o životě po rozvodu a novém štěstí

Svatební zvony a obavy

Alena se s Alessandrem vzala v červnu minulého roku a společně mají dceru Vivienne Charlotte. I přes šťastné období, které nyní prožívají, Alena přiznala, že občas pociťuje obavy, zda se rodinná idylka nerozpadne podobně jako v minulosti. „Je to tak, kolo se točí, a i když je teď všechno nádherné a perfektní, mám strach, že se něco může stát,“ sdělila Alena, reflektující své předchozí zkušenosti.

Ocenění a vděčnost

Alena v rozhovoru také projevila vděčnost svému bývalému manželu Gigi Buffonovi za to, že jí umožnil najít někoho, kdo jí dělá dobře a činí ji šťastnou. „Dnes mu můžu říct jen díky,“ uvedla Alena, která si váží všeho, co pro ni a její děti udělala. Její děti oceňují veškeré oběti, které musela udělat, a mají rády jejího nového partnera, což jí dělá radost.

Veselé rodinné chvíle

Ve světlejším tónu rozhovoru David Lee popsal svůj vztah k mladší sestře Vivienne. „Moc se spolu bavíme, koupu jí, češu jí vlásky a pak, když se něco doma stane, můžu to na ni svést,“ vtipkoval David jako typický starší bratr. Tato lehkost a humor jsou důkazem, že rodina nachází štěstí i ve složitých situacích.

Alena Šeredová tak představuje příklad odvahy a schopnosti najít nové štěstí i po životních zvratech.