VÍTE, ŽE BŘEZEN BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍM MĚSÍCEM ROKU PRO TYTO 3 ZNAMENÍ HOROSKOPU: Zde jsou ti, kteří budou mít jednodušší život a lepší příležitosti, VESMÍR pro ně chystá něco neuvěřitelného

KOZOROH
Březen je pro Kozorohy v roce 2023 nejšťastnějším měsícem. Pluto totiž v březnu konečně opustí Kozoroha a umožní lidem narozeným v tomto znamení cítit se uvolněněji a svobodněji.

Je možné, že až do tohoto měsíce se Kozorohové pravděpodobně cítili trochu na hraně.

Tato zátěž se však v březnu zbaví, takže bude mnohem uvolněnější.

VODNÁŘ
Pro Vodnáře jsou nejšťastnější měsíce v roce 2023 únor a březen ze dvou důvodů: Venuše vstoupí do oblasti, která jí vyhovuje, a Saturn konečně opustí Vodnáře a vstoupí do Ryb.

Je možné, že tyto planetární posuny způsobí pro Vodnáře velké pozdvižení. Veškerá tvrdá práce posledních několika let skončí a Vodnáři se budou cítit méně omezováni.

V těchto měsících jsou možné romantičtí nápadníci, kariérní příležitosti a cestování, které se v tomto období zpřístupní, i když se zhmotní až o něco později v roce.

Podle astrologů jsou znamení zvěrokruhu, která budou v březnu čelit výzvám, Ryby.

Saturn omezí schopnost Ryb jít s proudem.

Březen však nebude špatný, protože jeho výzvy vám umožní naučit se několik lekcí, které mohou vést k životu, jaký jste vždy chtěli.

1
2