Bývalka Daniela Heribana promluvila. Snesla se na ni vlna kritiky!


Slávka Halčáková, kterou čeští diváci mohou znát z filmů jako Útěk do Budína, Kriminálka Staré Město nebo rodinné historické komedie Jak jsme hráli čáru, se s Danem Heribanem seznámila v roce 2003 a o dva roky později se vzali. Jejich manželství však skončilo rozvodem již v roce 2007. Přestože se rozešli, zůstali si bývalí manželé nadále přátelsky nakloněni.

Po náhlé smrti Dana minulou středu, 24. května, mnoho lidí očekávalo, že Slávka veřejně projeví úctu k jeho památce a promluví na toto téma. Nicméně herečka se rozhodla mlčet a nevyslovila se veřejně.

Nyní však udělala výjimku a rozhodla se prolomit toto významné ticho. Nicméně někteří fanoušci nebyli příliš spokojeni s tím, jak to provedla. Slávka Halčáková, herečka, moderátorka a milovnice ezoteriky, spojila uctění památky Dana Heribana s propagací svého vlastního projektu.

Po skončení svého semináře Esence divoké ženy se Slávka Halčáková obrátila na svůj Instagram. Ve svém příspěvku vychválila událost a vyjádřila vděčnost všem, kteří se zúčastnili… a mimoděk se zmínila i o nedávno zesnulém Danovi Heribanovi.

„Neskutečně děkuji všem, kteří se zúčastnili kurzu Esence divoké ženy, a také mým blízkým, kteří jsou již na druhém břehu. Tento kurz byl oslavou vašeho života a stopy, kterou jste ve mně zanechali, jsou stále v mém srdci. Díky vám jsem se stala tou Slávkou, kterou jsem dnes,“ napsala nekonkrétně.

Někteří lidé vnímali Slávčin předchozí příspěvek jako trochu nevhodný. Vzhledem k nedávnému úmrtí jejího bývalého manžela, s nímž stále udržovala přátelský vztah, se zdálo, že se zaměřuje pouze na svůj vlastní projekt. Proto se herečka rychle rozhodla vyjádřit i samostatně, aby umlčela kritiky.

„Letíš… Děkuji ti, že jsme spolu prošli část cesty… I díky tobě jsem se stala tou Slávkou, která jsem teď… Slova nestačí… S láskou tě doprovázím… Letíš,“ poslala znovu zesnulému bývalému manželovi vzkaz a jasně dala najevo, že jeho úmrtí pro ni není lhostejné, aby tak ztišila zlomyslné jazyky.

Slávka Halčáková (Kávomat, 2016) Autor: Archiv TV Markíza

Kriminálka Staré Město (2010): Slávka Halčáková | Trigon Production / Mayo Hirc