Časem přijde chvíle, kdy si uvědomíte, že nemá smysl na někoho dělat dojem a komukoli se přizpůsobovat

Tato proměna s sebou přináší pocit osvobození a naplnění. Už nemáme pocit, že se musíme srovnávat s ostatními, a jsme od toho tlaku zcela osvobozeni.

Můžeme svobodně zkoumat a vyjadřovat svou kreativitu, následovat své vášně a utvářet své životy podle své vlastní osobní vize.

Navíc chápeme, že lidé, kteří nás milují a přijímají takové, jací jsme, jsou skutečně důležití lidé v našich životech . Už nehledáme schválení a potvrzení od lidí kolem nás, ale místo toho se zaměřujeme na vztahy, kde se cítíme skutečně ceněni a milováni za to, jací jsme , spíše než za to, kým se snažíme být.

Samozřejmě, že ne každý s námi bude souhlasit a ne každý, koho potkáme, nás bude mít rád, ale to je v pořádku. Jsme si vědomi toho, že se nemůžeme zavděčit všem a je marné pokoušet se změnit sami sebe, jen abychom vyhověli vkusu a očekáváním ostatních.

Každý má své preference a volby, a pokud nás někdo nepřijímá takové, jací jsme, není to vůbec tak tragická věc. Je to prostě známka toho, že se k tomu člověku nehodíme, takže je lepší to přijmout a jít dál svou vlastní cestou.

V určité chvíli si každý musí uvědomit, že nemá smysl se snažit zapůsobit na ostatní. Lidé vás buď přijímají takového, jaký jste a milují vás za to, nebo ne a obě možnosti jsou naprosto v pořádku.