Déšť se blíží! Který deštník si vezmeš? Výsledky vás určitě překvapí!

Pokud jste si vybrali # 1, pak máte smysl pro styl. Držte se klasického oblečení, protože vedete obchodní životní styl a jasně plánujete svůj volný čas. Jste racionalista a analytik, který snadno zvládne jakýkoli intelektuální úkol. Tento deštník slouží pro vás jako „ukazatel“, který můžete během dialogu použít.


Pokud zvolíte # 2, budete držet krok s dobami. Chcete být originální a stylové. Vždy si vyberete zajímavé doplňky, které se mnohým zdají odvážné, ale jsou vám známé. Jste plné kreativních nápadů a inspirace. Využijte vše!


Pokud zvolíte # 3, pak nechcete přitahovat pozornost veřejnosti. Rádi jste otevřenou osobou pouze pro své blízké. Máte docela praktický přístup ke všemu, což dobře odráží život obecně. Ve skříni převládají věci zcela odlišných stylů, protože vám vyhovují stejně.


Pokud jste si vybrali # 4, pak nebudete honit módní zprávy, takže ani deštník, ani jiné příslušenství nehrají pro vás důležitou roli. Také to naznačuje, že v životě jen zřídka věnujete pozornost malým věcem. Bojíte se pouze globálních problémů a vše ostatní zůstává mimo vnímání.


Pokud jste si vybrali # 5, pak jste veselý a veselý člověk, který doslova vyzařuje pozitivitu. Lidé kolem vás obdivují vaši schopnost užívat si života. Podzimní sezóna sice není pro váš temperament příliš vhodná, ale ani vás nedokáže dostat do deprese!


Pokud jste si vybrali # 6, pak jste zajímavý a originální člověk s nestandardními přístupy k práci. Za to si ceníte! Děláte dobře se smyslem pro styl a se správným vnímáním obrazu světa. Dobrovolně získáte nové znalosti a zapojíte se do vlastního rozvoje.

Zdroj.zerkalo.cc

1
2

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno