Jednoho dne mi kamarád ukázal spodní prádlo své ženy. Ten den obrátil můj život


Nyní žiji pro dnešek a nebojím se ničeho. Už jsem viděl, co se stane, pokud ne, na příkladu mého přítele. Začal jsem číst své oblíbené knihy, sledovat dobré filmy, častěji se setkávat s přáteli a přestal jsem pracovat pozdě. Nyní považuji život za cennou zkušenost.


Vytáhl jsem křišťálové sklenice, které mi dali na svatbu, abych z nich mohl pít víno. Začal jsem si oblékat své nejlepší kostýmy pro příležitosti mimo podnik, každý den jsem používal svůj oblíbený parfém, i když jsem si to dovoloval jen na dovolené.
Zapomněl jsem na slova „jednou“ a „jednou“. Protože jsem se rozhodl žít pro dnešek, cítit, vidět, slyšet tady a teď.
Často přemýšlím, co by manžel mého přítele udělal, kdyby věděla, kolik jí zbývá. Určitě potká všechny lidi, které jsou jí srdcem drahé, a bude se s nimi dobře bavit.


Kdybych věděl, že i moje dny jsou sečteny, nechtěl bych litovat, že jsem něco neudělal. To, že jsem neměl schůzky s přáteli, by mě rozzuřilo. Stejně jako skutečnost, že tam byly neodeslané SMS zprávy, které jsem chtěl psát některým lidem, ale nikdy jsem to neudělal kvůli své zbabělosti, lhostejnosti, lhostejnosti a zaneprázdněnosti. Nakonec jsem o lásce řekl tak málo svým nejbližším a ve výsledku jsem toho miloval málo.
Teď dělám jen to, co mi přináší radost, vpustil jsem štěstí do svého života. Myslím, že každý můj den je zvláštní. Jen proto, že je. “

Zdroj:tipsha.ru

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno