Lékař si na miminku při ultrazvuku všiml PODIVNÉHO jevu: Brzy zjistil, něco neuvěřitelného

Když se menší dvojče živí připojené k tělu toho většího, jako v tomto případě se tomu v lékařské literatuře říká – heteropag nebo parazitické dvojče.

– Fetus-in-fetu je někdy chybně diagnostikován jako teratom, nádor, který může obsahovat kost, svalovou tkáň a vlasy. Poté se provede srovnání DNA, ale není pochyb o tom, že tito dva jsou identická dvojčata ze stejného vajíčka. Icamara je v pořádku, má malou jizvu na břiše, ale teď je to normální miminko, až na to, že o ní mluví celý svět – dodal lékař.

Některá parazitická dvojčata se rodí spojená zvenčí se zdravým dvojčetem a někdy se stává, že jsou částečně uvnitř těla zdravého dvojčete a částečně mimo něj. Lékař říká, že zárodek v zárodku se objeví brzy po početí, po 17 dnech těhotenství, kdy se embryo zploští jako disk a poté se složí a vytvoří podlouhlý plod. Občas se stane, jako u této holčičky, že se jedno embryo omotá kolem druhého, menšího.

Existují případy, kdy v sobě lidé léta nosí parazitické dvojče, aniž by si to uvědomovali. Před čtyřmi lety došlo k případu britské ženy, která žila na Kypru. Kvůli asi deseticentimetrovému ‚nádoru‘, který se nacházel na vaječníku, skončila na operačním stole.

Když ji však chirurg otevřel, měl co vidět – malou bytost s částečně utvářeným obličejem s okem, zubem a černými vlasy. Bylo to parazitické dvojče, které nosila v sobě ještě v matčině lůně, uvádí The New York Times.