Nostradamovo strašné proroctví z roku 2022: napsané o hrůze, která bude trvat 27 let

2022 Podle Nostradama také drží požáry, velké bouře a dokonce hrozí vypuknutí války, takže letošní rok vybarvuje opravdu temně. Je povzbudivou zprávou, že i když se mnohé z jeho předpovědí splnily, zdaleka ne vše, co sliboval, se splnilo. Snad všechna naše pesimistická proroctví z posledních týdnů budou pro letošní rok stačit…

Podle francouzské kartářky příští rok vypukne na zemi peklo. Předpověděl Hitlerův vzestup a teroristické útoky z 11. září. Kniha francouzského věštce Nostradama z roku 1555 je plná záhad, ale nejděsivější na ní je to, že někteří říkají, že přesně popsala budoucnost. Při čtení jeho proroctví pro rok 2022 si však i jeho nejodhodlanější zastánci přejí, aby se ukázalo, že se mýlil.

Nostradamus píše o zničující světové válce, která potrvá 27 let a podle článku v Mirror začne příští rok. A jako by apokalyptické zabíjení do roku 2049 nestačilo, věštící Evropa předpovídá povodně, zemětřesení v Kanadě a Kalifornii a říká, že terorismus nabere v roce 2022 obnovenou dynamiku.

Samozřejmě myslí i na přeživší, jeho proroctví je, že světoví lídři konečně společně zakročí proti klimatickým změnám, i když není jasné, jak jim to uprostřed válčení vezme čas. Dobrá zpráva ale je, že příští rok se zrodí droga, která lidem umožní žít 200 let, pokud přežijí druhou světovou válku.

Nostradamovu profesionalitu poněkud zpochybňuje fakt, že podle analytiků jeho proroctví měl konec světa nastat jednou v roce 1999, ale ani v tom nemohl mít pravdu. Doufáme.

Zdroj:Facebook