Štaidlova exmanželka Aňa: „Láďa byl oplzlý, Iveta zlatokopka“

„Ze začátku jsem ho nechtěla. Neustále se chlubil tím, co má a koho zná. Ale mně na tom nezáleželo. Při našem prvním rande jsme šli na oběd a potom se na lavičce v parku usnul. V tu chvíli jsem si uvědomila, že je jako malé dítě. A takový zůstal. Musela jsem se o něj starat, dělat mu snídani do postele. V našem domě jsem byla kuchařkou, stavbyvedoucí, pokojskou a chůvou. On to bral jako samozřejmost,“ vyprávěla. „Nikdy jsem nijak nepřipomínala svatbu, všechno to chtěl on,“ dodala.

Díky své povaze měla klidný život, i když mnozí lidé to dodnes nechápou. „Když odjel na tři týdny na koncertní turné, neměla jsem čas starat se o to, co dělá. Nevěře jsem se nezabývala. Ani Zelenkovou. Řekl mi jen, že s ní spí všichni, a tím to pro mě končilo,“ uvedla lhostejně.

Nejznámějším vztahem Ladislava Štaidla byl však ten s mladou Ivetou Bartošovou, se kterou měl syna Artura. „Když už bylo známo, že má vztah s Ivetou, řekla jsem mu, že bychom se měli rozvést.

On mi odpověděl, že si mám také najít někoho. Věděl dobře, že kdyby se se mnou rozvedl, Iveta by ho hned chtěla, a to by znamenalo jeho konec,“ přiznala Áňa a dodala: „Navzdory jejich vztahu trávil každý víkend doma se mnou a s dětmi.“