Vezměte poslední číslici svého roku narození a zjistěte o sobě něco nového a zajímavého!

4. Voda (poslední číslice roku narození – 2 a 3)

Vodní lidé jsou považováni za okouzlující a sympatické lidi a také vědí, jak sympatizovat. Jsou velmi flexibilní a výborní v chodu. Navíc jsou chytří a kreativní. Lidé ve vodě mají úžasnou představivost a nebojí se ji použít.

Je mezi nimi mnoho vynikajících filozofů a myslitelů, jsou velmi samostatní a nejčastěji ovládají několik profesí. Zástupci vody mají dokonalé komunikační dovednosti a dokážou být velmi přesvědčiví. Za zmínku stojí také jejich vynikající schopnost v diplomacii.

Jsou vysoce intuitivní a dokáží zachytit to, co unikne pozornosti ostatních lidí. Jsou dobří organizátoři a neméně dobří umělci, vědí, jak si všímat zvláštních talentů lidí kolem sebe a pomáhat jim rozvíjet je v budoucnu.

Vodní lidé mohou být tajní a neupřímní a nikdy nesdílejí svá tajemství s ostatními a mají silnou tendenci manipulovat.

Vždy a ve všem se snaží najít jednoduchou a snadnou cestu ven, protože se vyznačují určitou pasivitou a často se oddávají svým vlastním i cizím rozmarům. To, co by se měli naučit, je stát pevně na vlastních nohou a jít svou vlastní cestou.

A vodní lidé by se měli vyhýbat příliš vodnatým místům, bez ohledu na to, jak paradoxně to může znít.

Voda je na severu. Sezóna je zimní a barva je černá. Voda je spojena s kostí a vylučovacími systémy.

5. Metal (poslední číslice roku narození – 0 a 1)

„Metaloví“ lidé jsou velmi houževnatí, nezávislí a soběstační, což je dáno jejich silnou charakterovou silou. Milují se, ale také vědí, jak se starat a respektovat ostatní. Jsou zpravidla celkem zdrženliví, ale pod vnějším tlakem aktivně a neotřesitelně brání sebe a svůj úhel pohledu.

Zástupci tohoto prvku usilují o pořádek a dávají přednost rovnováze, rovnováze a čistotě v každém smyslu slova. Vyznačují se spolehlivostí a rozhodností, i když se někdy trochu oddělují a nesnaží se být součástí davu.

Když metaloví lidé vědí, co hledají a chtějí, pak jim může jejich odhodlání závidět, protože překážky a neúspěchy nikdy tyto lidi nezvedou z cesty a vědí, jak snadno vyřešit všechny problémy. Nemají strach z osamělosti a jediné, co od společnosti chtějí, je uznání jejich úspěchů a úspěchů.

Mezi nedostatky kovových lidí lze poznamenat jejich periodickou impulzivitu. Vědomě nebo podvědomě mají všichni neodolatelnou touhu po luxusu, penězích a moci. Často mohou být tvrdohlaví a nerozumní.

Jako vůdci jsou kovoví lidé velmi nároční a chtějí, aby podřízení co nejvíce splnili své vysoké standardy a očekávání.

Metal je na západ. Sezóna je podzimní. Barva kovu je bílá. Kov je spojován s dýchacím systémem a plícemi.

Zdroj.esoteric

1
2