Vybraná dáma s diamanty vám řekne, jaké změny v lásce budete mít po následujících 7 dní

Pokud jste si vybrali číslo karty 2

Váš partner má pozitivní a konstruktivní náladu, myslí si, že jste na začátku nové fáze vašeho vztahu. A máte pocit, že se jednoho dne může všechno dramaticky změnit.

Je nepravděpodobné, že byste si v takových chvílích měli dělat velké starosti. Emocionálně se cítíte docela dobře. Možná, že ve vztahu s touto osobou není všechno tak dokonalé, ale máte silnou podporu od své rodiny, jak od své, tak od jeho.

O této osobě nejste příliš objektivní. V některých ohledech ho idealizujete a vytvoříte svatozář romantiky tam, kde neexistuje. Přemýšlejte, pokud zveličujete potěšení, které váš partner cítí ze vztahu s vámi?

V nadcházejícím týdnu se vše může změnit k lepšímu.

Pokud jste si vybrali číslo karty 3

Váš vztah není v tuto chvíli snadný. Dáte si navzájem spoustu nepohodlí, nemůžete se však rozejít. Spojení mezi vámi je příliš hluboké a stále je silnější než vy.

A to znamená, že se stále musíte naučit hledat kompromisy. Nyní je hledáte. Vaše mysl je jasně zaměstnána vaším vztahem s partnerem. Navíc přemýšlíte o něčem důležitém, co je může výrazně ovlivnit.

Možná uvažujete o plánech na společnou budoucnost?

Je možné, že váš partner trpí žárlivostí nebo je s vámi nespokojen z nějakého jiného důvodu. Možná si myslí, že váš vztah není tak upřímný, jak by chtěl.

A to zaměstnává jeho myšlenky více než cokoli jiného. Váš partner má očividně obavy, že něco nemusí proběhnout podle očekávání nebo podle jeho představ. Zdá se však, že neztrácí optimismus.

Zdroj:Testov.ru

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno