ZNAMENÍ, VE KTERÉM SE MUŽ NARODIL PROZRADÍ, PO JAKÉ ŽENĚ TOUŽÍ: BERAN CHCE SOUTĚŽIVOU ŽENU, RYBY ZASE MILUJÍCÍ

Váha muž potřebuje ženu, která umí plavat s proudem

Spravedlivý muž ve znamení váhy potřebuje stejně sociální cítící ženu, která dokáže “plavat s proudem”. Je atraktivní sama o sobě a dokáže udržovat stabilní prostředí.

Štír potřebuje samostatnou ženu

Vášnivý štír hledá ženu, která dokáže věcem čelit, která ho ale zároveň dokáže držet na uzdě, je ohnivá a nezávislá, co v něm probouzí touhu.

Střelec potřebuje energickou ženu

Střelec jako dobrodruh potřebuje motivaci a výzvu. Proto ho přitahuje žena energická, která sdílí jeho nadšení pro život a dokonale vystihuje jeho smysl pro duchovno.

Kozoroh potřebuje společenskou ženu

Jelikož kozoroh má tendenci být tišší a konzervativní, potřebuje ženu, která se umí jako bavit, ale především ví, jak přinutit bavit se i jeho. Proto musí být přátelská, sociální, zábavná a lidé ji mají prostě rádi.

Vodnář potřebuje nekonvenční ženu

Vodnáři jsou originální bytosti s vlastním pohledem na svět. Proto mužem v tomto znamení imponuje žena, která je stejně jedinečná jako on, měla by mít vlastní názory, myšlenky, netradiční zájmy a ještě mnohem více.

Ryba muž potřebuje milující ženu

Hluboko myslící a tvůrčí ryba hledá zase stejně tvůrčí a kreativní bytost, která ho inspiruje. Zároveň však někoho, kdo ho bezpodmínečně miluje, stará se o něj a dává mu svou lásku najevo jakkoli a nepodmíněně. Taková žena ho dostane do kolen natrvalo.

Zdroj.Feminity

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno