Do Portugalska nyní dorazilo 30 německých agentů z BKA (obdoba FBI) vybavených špičkovou technikou – georadarem schopným nahlédnout až 4,5 metru pod zem. Cílem je vyhledávat místa, která mohou ukrývat klíčové důkazy nebo dokonce tělo Madeleine. Podle investigativních zdrojů je to „nyní nebo nikdy“, protože Brueckner se může na svobodu dostat už v roce 2025.
Rodiče dál bojují
Kate a Gerry McCannovi se nevzdávají. I po téměř dvou dekádách nepřestali věřit, že pravda vyjde najevo. Veřejně vyzývají vyšetřovatele, aby pokračovali, dokud nebude příběh jejich dcery plně objasněn.
Vyšetřovatelé mezitím doufají, že tentokrát se jim konečně podaří získat důkaz, který ukončí jednu z největších kriminálních záhad moderní Evropy.