10 tipů jak trvale zhubnout bez diety, cvičení a hladovění

Vylučte rafinovaný cukr ze stravy:
Použití rafinovaných výrobků a umělých sladidel vede k nadměrné akumulaci glukózy v krvi. Zvýšená hmotnost zvyšuje riziko vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění. Když přejdete na organický hnědý cukr, javorový sirup nebo jiné přírodní sladidla, jako je sušené ovoce, vaše touha po sladkostech začne klesat.

Jezte organické produkty:
Pokud žijete ve městě, nakupujte výrobky buď na trhu od lidí, kteří je vypěstovali ve své zahradě a farmě, nebo v eko-obchodech. Existuje zde větší záruka, že ve vaší zelenině a mase nebudou žádné pesticidy ani antibiotika.

Vyčistěte vzduch v domě:
Pomůže pravidelné čištění prachu, obyčejný čistič vzduchu nebo solná lampa.

Pijte zelený čaj a vzdejte se kávy:
Káva obsahuje cafestol, který zvyšuje hladinu cholesterolu. Zelený, bílý nebo bylinný čaj pomáhá předcházet akumulaci špatného cholesterolu.

Používejte probiotické produkty:
Mezi ně patří kefír, čistý jogurt, kyselé zelí, zralý sýr, polévky, pomazánky a tmavá čokoláda. Takové produkty zlepšují trávicí trakt.

Pijte ionizovanou vodu:
Je bohatá na molekuly aktivního uhlí. Ionizovaná alkalická voda je silný antioxidant, který dokáže neutralizovat volné radikály.

Jděte do sauny a trénujte:
Při pocení se tělo přirozeně zbavuje toxinů. Snažte se věnovat alespoň jednomu kardio cvičení každý den a posílíte si tak oběhovou soustavu.

Program čištění organismu doma by měl být prováděn systematicky a pravidelně. Komplexní program čištění těla bude fungovat, pokud budete postupovat podle všech jeho bodů.

Zdroj.somzena

1
2