3 znamení zvěrokruhu zažijí v dubnu a květnu 2024 nebývalou hojnost!

Štír – horoskop duben-květen

Intenzivní energie měsíců ve vás také něco rozvíří, což vás přiměje obrátit se ke svému milovanému ještě vášnivěji a rozkošněji. Pokud jste ve vztahu, můžete zejména během května očekávat více vášně než obvykle.

Co se týče kariéry a financí, měli byste mít oči otevřené, protože se vám mohou naskytnout skvělé příležitosti a nápady, jen je musíte vnímat. Ať už vám přijde do cesty jakákoli forma úspěchu, chyťte se jí, i kdyby to znamenalo vystoupit ze své komfortní zóny.

Hojnost se objevuje i v duchovní rovině a vaše utrápená duše může po dlouhé době konečně najít klid.

Ryby – horoskop duben-květen

Můžete skutečně očekávat, že ve svých partnerských vztazích objevíte výrazný pokrok. Konečně můžete najít energii v osobě svého okolí, takže váš socializační náboj může znovu nabrat. Toto bude optimální období, abyste našli svou spřízněnou duši, pokud jste single. Zároveň budete mít také dostatek času na romantiku a pěstování silných citových vazeb.

Pokud jde o kariéru, budete se cítit znovu inspirováni. Pokud je vaše práce spojena s uměním, vaše kreativita vzlétne způsobem, který jste dlouho neviděli. Pokud se chystáte na změnu zaměstnání, udělejte to nyní, protože Vesmír vás v tom podporuje.

Doporučujeme vám zkusit se letos v dubnu a květnu trochu přiblížit sami sobě, svému nitru. Odpovědi na mnoho otázek, které si neustále kladete, jsou všechny ukryty ve vás. Techniky jako meditace nebo tichá procházka přírodou vám pomohou udržet vitalitu a dostat se do harmonie se sebou samým.