6 znamení zvěrokruhu s nejlaskavějším srdcem

Beran

Z Berana vyzařuje nakažlivá a velmi silná energie. Tito lidé neskrývají své emoce, protože chtějí svět kolem sebe cítit naplno. A přestože se občas mohou zdát úmysly Berana ostatním jako přehnané, vždy jedná pro dobro milované osoby.

Chce, aby jeho spřízněná duše měla vše nejlepší, takže může zasáhnout, pokud se někdo pokusí způsobit potíže jeho blízkým nebo příbuzným.

Panna

Panny jsou velmi odsuzovány pro svou izolovanost a kritičnost, ale pod jejich maskou se skrývá obří něžné srdce. Zástupci tohoto znamení se snaží chránit, protože vědí, jak silné mohou být emoce a jak daleko jsou připraveni jít kvůli milované osobě.

Pro přátele a rodinu udělají Panny cokoliv, protože jakmile se do někoho zamilují, bude to navždy. Upřímně pro ně chtějí jen to nejlepší, a pro to udělají všechno.

Kozoroh

Kozorohové žijí podle stejného stereotypu jako Panny. Jejich uzavřenost nutí ostatní pochybovat o jejich emocionální hloubce. Kozorohové však i přes svou nerozhodnost mají prostě obrovské srdce, které pojme víc, než by se mohlo zdát.

Jejich péče je spíše pragmatická než osobní, ale zároveň se o milovanou osobu starají všemi způsoby, které mají k dispozici. Pro Kozoroha není vždy snadné vyjádřit své emoce, ale tam, kde ostatní mluví o pocitech, dávají najevo svou neochvějnou podporu.