Během následujících 72 hodin to bude pro tato znamení zvěrokruhu chaotické, proměnlivé a turbulentní!

VÁHY

Musíš se hodně snažit, abys ukázal štíru našpulený. Máš ji rád, ale nebudeš vnucovat své city. Najdete jen způsob, jak ji nasměrovat, aby se rozhodla a ukázala, co k vám cítí.

ŠTÍR

Je jasné, že musíte vědět, co musíte udělat a co musíte dokončit. Proto je nejlepší začít hned a neváhat. Je na čase mít jasno a přesně určit, co dělat a jakým tempem.

STŘELEC

Máte čas pro sebe a ukažte, že ho využijete na pauzu. Proč byste pracovali pro ty, kteří pro vás nic nedělají. Těšte se na nové kroky a přesně posuďte, na čem vám záleží.

KOZOROH

Láska je vaše chaotické pole a zkuste to vyřešit. Nenechte svou stydlivostí a nerozhodností cenu. Jasně ukažte své cíle a pokud uvidíte, že nic není, vzdejte se.

VODNÁŘ

Pro vás je to něco velmi krásného a očekávejte, že na vás čeká štěstí. Láska jako motýl vletí do tvého srdce a unese tě pryč. Máte čas se rozhodnout, co dělat. Neodmítejte pocity, které se vás týkají.

RYBA

Vaše štěstí půjde nahoru. Dlouho jste se dívali na váhu a nyní budete mít příležitost ocitnout se v její blízkosti. I když budete mít pocit, že vás ovládl zmatek, přesto se na ni odvážíte podívat. Není slepá, aby necítila, že jste zamilovaní.