Blízká přítelkyně Kate Middleton prozradila, jak na tom je! Prochází peklem!

Boj proti rakovině


Zpráva o nemoci královny Kateřiny šokovala celé Spojené království. Královna Camilla promluvila o vážnosti situace a vyjádřila své snaše podporu: „Prožíváme opravdu těžké období. Modlím se, aby se Kate brzy uzdravila,‘ řekla královna. Král Karel III. osobně navštívil Kate na nemocničním lůžku a poskytl jí veškerou pomoc.

Královna Kate podstupuje náročnou léčbu, ale snaží se zůstat silná a statečná. „Kate je velmi statečná. Královna Kate je velmi statečná. Ví, že má před sebou dlouhou cestu, ale nevzdává se,‘ řekl jeden z předních britských onkologů. ‚Princezna Kate bojuje se svou nemocí s velkým odhodláním pod vedením nejlepších specializovaných lékařů‘.

Boj proti rakovině

‚Přejeme Kate brzké uzdravení,‘ uvedla královna. Král Karel III. osobně navštívil Kate na nemocničním lůžku a poskytl jí nejrůznější pomoc.

Královna Kate podstupuje náročnou léčbu, ale snaží se zůstat silná a statečná. ‚Kate je velmi statečná. Královna Kate je velmi statečná. Princezna Kate bojuje se svou nemocí s velkým odhodláním pod vedením těch nejlepších odborníků,‘ řekl jeden z předních britských onkologů.