Čekají vás DRASTICKÉ změny! 5 znamení zvěrokruhu, která mění milostnou situaci během ÚPLNĚKU 23. dubna

Rak

Ve vašem milostném sektoru je úplněk, který by mohl vést k těhotenství nebo důležité události s milovanou osobou. Budete mít například vášnivé setkání a uvědomíte si, že je čas učinit další rozhodnutí a nyní je čas stát se rodinou. U ženatých Raků může situace souviset s cestovními plány – na dovolenou vás pozve někdo blízký.

Lev

Úplněk nastává ve vašem rodinném sektoru, což znamená, že důležitá událost ovlivní váš vztah s vaším partnerem, protože Pluto  je ve vašem manželském domě. a můžete se rozhodnout koupit nebo prodat dům, nebo ve vašem domě nastanou změny, jak se změní vaše postavení ve vaší profesi nebo vztah. Navíc, Pluto tento den urovná Slunce ve vašem domě úspěchu; úplněk vytvoří ve vašem grafu velký kříž, což by mohlo vést k událostem, které změní život a ovlivní vaši kariéru i rodinný stav.

Štír

Úplněk se také odehrává ve vašem znamení Býka. To znamená, že můžete zažít náhlou změnu v lásce a prožívat neuvěřitelné citové vzedmutí, dokonce i intenzivní vášeň. Změní se vaše okolnosti, včetně majetku, místa, kde žijete, a rodinného uspořádání, což znamená, že pravděpodobně potkáte někoho nového a také vyhlížíte milostný vztah.