Horoskop, tato 3 znamení najdou v květnu lásku svého života: hvězdy nepochybují

Váhy :

Od května přichází flirt a láska. Pluto je v 5. domě, domě lásky, takže můžete očekávat, že váš milostný život bude stoupat jako nikdy předtím. Pokud chcete zapomenout na svého bývalého přítele nebo si zahojit rány, můžete tak od nynějška učinit. Abyste z těchto nebeských změn vytěžili co nejvíce, měli byste být Váhy otevření nečekaným setkáním.

Možná to nebude bývalý, kterého byste chtěli, ale může se k vám vrátit starý milenec. Následující měsíce budou zábavné a čeká vás několik náhodných setkání.

Štír :

Je to skvělý čas na zamilování. Díky konjunkci Jupitera a Urana mohou Štíři zažít náhlé změny a příležitosti v lásce. Můžete nečekaně potkat někoho nového a bezdůvodně se zamilovat. Dobrá zpráva je také pro ty, kteří již tvoří pár. Díky Plutu ve čtvrtém domě, který vládne domovu a rodině, může dojít ke změnám v rodinném životě, například ke stěhování nebo ke změnám v pojetí rodiny.

Tento tranzit může také vyvolat důležité rozhovory s partnerem, při nichž si vyznáte lásku a připravíte půdu pro společné bydlení. Znamení Blíženců, Vah a Štíra čeká z hlediska lásky opravdu šťastné období a od května se mohou opravdu zamilovat.