Karma zasadila těžkou ránu těm, kteří se narodili v tento den: Připravte se na finanční krach a pekelné vztahy

Osobní číslo 4: Lidé narození 4., 13., 22. a 31. v měsíci

Karma v tomto roce bude způsobena obsedantní touhou neustále usilovat o nový cíl, místo aby se soustředila na cíl jediný. Chtějí příliš mnoho věcí najednou, a když budou mít potíže s jejich dosažením a vnucováním svého poselství společnosti, přijde finanční krize.

Většina lidí je bude považovat za snílky a poradí jim, aby se smířili se současným stavem jako všichni ostatní. Gang čtyř se však nepřestane snažit. Ale popírání toho, co v současnosti mají a kým jsou, by jim mohlo letos zničit život.

Osobní číslo 5: Lidé narození 5., 14. a 23. v měsíci

Jsou to lidé, kteří v sobě mají hnací sílu, ale často je motivuje pouze nespokojenost.

Jinými slovy, najednou se všechno rozpadá, stává se nelogickým a rozpadá se. Dochází k absurdním situacím, například když jste nepochybně očekávali určitý výsledek, ale ten se ukáže být úplně jiný. Někdo vám může něco slíbit a nemusí se to splnit; krize vašeho života v roce 2024 spočívá v rozporech a nedostatku vysvětlení.

Osobní číslo 6: Lidé narození 6., 15. a 24. dne v měsíci

Bohužel dokud zůstávají v mezích svého ega a odmítají ho překročit, život je připraví o pohodlí, citové zmatky a rozvrácené vztahy. Chtějí jen sedět a užívat si života a nezapojovat se do ničeho vážného nebo podnětného, kvůli čemu by ztratili radost nebo byli „potrestáni“.

Pokud budou plnit své povinnosti dané Bohem a překonají své ego, dostanou na oplátku vše, co chtějí.

Osobní číslo 7: Lidé narození 7., 16. a 25. v měsíci

Dalo by se říci, že pro tyto lidi je velmi důležité, aby je ostatní uznávali, a že touží po slávě. Na druhou stranu mohou být v tom, co dělají, opravdu dobří. Jejich největším problémem je, že je nikdo neuznává a neocení, když mají své ego. A čím větší celebrita týdne, tím větší je tato krize z neuznání.

Karma může přijít v podobě toho, že je připravíte o věci, které jsou pro ně důležité. To se může stát například tehdy, když je žena podvedena manželem svých snů.

Lidé narození 8., 17. a 26. v měsíci

Jste schopní a pracovití lidé, často drtí ostatní, jsou dynamičtí a snadno dosahují úspěchu. Nedbají však na svobodu, neustále se ptají a kontrolují, co se v nich děje. Je pro ně obtížné se uvolnit. Vždy chtějí výsledky a tyto výsledky vyžadují od druhých a dávají přednost produktivním lidem.

Krize v jejich životě se projeví v podobě ztráty peněz a špatných výsledků, což je to, co milují a čemu věnují většinu svého času.

Lidé narození 9., 18. a 27. v měsíci

Devítky jsou bojovníci a nemají rádi slovo „ne“. Dávají přednost vítězství tady a teď! Dokonce se stávají paranoidními, když nedosáhnou svých cílů. Často si myslí, že lidé jsou nevděční, protože oni sami jsou vždy připraveni pomoci, i když to nepotřebují. V důsledku toho chtějí, aby se ostatní chovali stejně.

Výsledkem jejich krizí je emoční vyčerpání a velká bolest, když nedokážou překonat situace, v nichž jim bylo nějakým způsobem ublíženo. Pozor na onemocnění související se zažívacím traktem.

Ti, kdo jsou ve vztahu s Devítkou, by měli mít na paměti, že nemají zájem o klidný a idylický život. Jsou dynamičtí a jako „kolotoč“ v neustálé aktivitě.