Tato 3 znamení zvěrokruhu se do konce tohoto roku zamilují

2. Váhy

Pro Váhy lze očekávat období lásky, rozkoše a svádění díky planetárním pohybům, které ovlivňují vaše vztahové domy. S Plutem, planetou transformace, procházející vaším 5. domem romantiky, očekávejte, že váš milostný život nabere na síle jako nikdy předtím. Tento tranzit může přinést vzrušující zážitky a nečekaná setkání.

Možná se vám v mysli znovu vynoří bývalý, i když jste si mysleli, že jste na něj zapomněli. Toto je příležitost čelit těmto nevyřešeným pocitům a vyléčit je.

Některé Váhy by dokonce mohly vidět návrat starého plamene do svého života. V takovém případě si dejte pozor na zachování sebevědomí a zůstaňte otevření možnosti nového začátku.

Následující měsíce vám nabídnou nový pohled na váš milostný život. Využijte toho a buďte otevření znamením osudu. Kdo ví, možná potkáte někoho výjimečného zcela nečekaným způsobem.

3. Štír

Pro Štíry se jedno z nejvýznamnějších astrologických období roku odehrává v domě partnerství a manželství. Pokud jste netrpělivě čekali, až se zamilujete, možná konečně přišel čas.

Dobré zprávy čekají i na Štíry, kteří už prožívají těžké chvíle v lásce. S Plutem ve vašem 4. domě, který se týká domova a rodiny, by ve vašem rodinném životě mohlo dojít k významným změnám, jako je stěhování nebo přehodnocení toho, co pro vás rodina znamená.

Tento tranzit by také mohl podnítit průlomový rozhovor, kde vy a váš partner konečně přiznáte své city a učiníte svou lásku oficiální. Mohlo by vás to také inspirovat k tomu, abyste později v roce učinili velká rozhodnutí, jako je přestěhování se k sobě.

Pokud aspirujete na tuto úroveň oddanosti, zdá se, že hvězdy naznačují, že jste na pokraji její realizace.