TÝDENNÍ HOROSKOP od 8. – 14. dubna: Berane, pozor, může to být nebezpečné, jedno znamení bude magnetem pro štěstí

Lev


Lvi budou měkčí a citlivější, ale není to tak špatné, jak se zdá. Budou schopni vnímat lidi kolem sebe díky své rozvinuté empatii, ale mohou se stát na chvíli velmi zranitelní a nervózní. Obavy dočasně zesílí, což přivede Lva k velkým pochybnostem o sobě samých a zkazí jim náladu. Nedělejte si starosti s maličkostmi. Všechno zůstane na svém místě, pokud Leoš zůstane čestný a laskavý.

Panna


Lenost a apatie jsou nyní pro Panny dva nejhorší nepřátelé úspěchu. Od 8. dubna se mohou zástupci tohoto znamení stát náchylnými k vlivu těchto neduhů, protože Venuše jim přechodem do znamení Berana přestala dodávat pozitivní energii. Retrográdní rtuť povede k potížím s myšlením a rozhodováním. Astrologové radí přemýšlet jasněji, bez předsudků a klišé.

Váhy


Váhy musí pochopit důležitost pozitivních postojů, protože retrográdní Merkur velmi mění jejich vědomí a zbavuje je objektivity. Totéž může udělat zatmění. Od 8. se bude pozornost dále zhoršovat, stejně jako paměť. Ještě těžší bude setkávat se s lidmi a komunikovat s nimi. S blízkými a přáteli musíte komunikovat otevřeně, aby neztratili jejich důvěru.

Štír 


Štíři potřebují pochopit důležitost laskavosti a optimismu, protože retrográdní Merkur a zatmění značně změní jejich vědomí. Rozsah pozornosti Štíra je téměř nulový, takže je důležité se v práci kontrolovat. V komunikaci potřebují tito lidé výhradně konstruktivní přístup. V žádném případě byste neměli nikoho uctívat, protože to může zničit vaši karmu.

Střelec


Štěstí bude daleko od Střelce. Úplné zatmění Slunce vám zabrání to pocítit. Venuše ztratila veškerou sílu, což v kombinaci s retro Merkurem a zatměním udělá z těchto sedmi dnů, nebo alespoň první poloviny týdne, nejnebezpečnější jarní období. Energetické zásoby Střelce se velmi rychle vyčerpají a motivace se může vytratit.

Kozoroh

Kozoroh by v žádném případě neměl vycházet ze své komfortní zóny. Negativní a silné zatmění mentálně i fyzicky oslabí představitele tohoto znamení. To bude patrné až do úterý. Ani ve středu a ve čtvrtek byste ale neměli být aktivní, protože to budou dva velmi nebezpečné dny s nebezpečnými aspekty planet. Astrologové radí neriskovat a nepouštět se do finančních a milostných dobrodružství. Hluboké zážitky nepustí mnoho Kozorohů do konce týdne.

Vodnář


Výkon Vodnáře bude do čtvrtka snížen. Touha relaxovat bude větší než touha pracovat. Zatmění 8. dubna vám otevře oči k pravdě. To se samozřejmě nestane okamžitě, protože zatmění funguje pomalu a není vždy otevřené. Navzdory problémům budou Vodnáři schopni vytvořit si vlastní vizi budoucnosti. Tito lidé mohou také zaznamenat vážnou ztrátu paměti a ztrátu touhy dosáhnout nových výšin.

Ryba


Ryby by v těchto sedmi dnech neměly v žádném případě věřit svému vnitřnímu hlasu, protože jej přehluší Venuše, Merkur a zatmění Slunce. V obtížných situacích pomůže vyhnout se fiasku pouze logika a zkušenost. To platí jak pro sféru peněz, tak pro sféru lásky. V ničem nebude žádná symbolika. Problémy prostě budou problémy, se kterými je potřeba se nějak vypořádat – bez fňukání, ale se sebeironií a trochou optimismu.