Vytrpěli mnoho bolesti a slz, ale nyní s těmto znamením přichází nejlepší dny jejich života!

STŘELEC

Vždy jste se snažili být spravedliví ke všem kolem vás. Nikdy jsi nesnesl lež a vždy jsi statečně pomohl, kdykoli jsi mohl. Hvězdy na vás nezapomenou, jsou tu, aby vám oplatily vše, co jste ve svém životě udělali. Hvězdy vás odmění a odměna brzy dorazí. Už dlouho máte jedno přání, které byste si rádi splnili, a toto přání vás pronásleduje. Udělali byste cokoliv, abyste toto přání splnili, ale okolnosti jsou takové, že jste to doteď nemohli.

Zkoušeli jste to různě, ale nakonec z toho nic nebylo. Splnění vašeho přání je pro vás velmi důležité a slíbili jste si, že ho někdy splníte. Pronásleduje vás to, sníte o tom, ale vaše přání se nikdy nesplní.

Hvězdy řekly, že čekání stačí, vaše přání splní ve velmi krátkém čase. Jak to bude, jakým způsobem dosáhnete naplnění své největší touhy, to vědí jen hvězdy. Hvězdy vás povedou, ukáží vám správnou cestu, jak se rozveselit a splnit si svůj největší sen.

Takový vývoj situace bude následovat velmi rychle, bude vás šokovat, jak a jakým způsobem se naplní. Budete však schopni dosáhnout své největší životní touhy a žít svůj sen.

To bude vaše odměna, ale také lekce, jak byste se měli dál chovat k lidem. Za každou dobrou věc se ti hvězdy odvděčí dobrem.