VZTAHY 10 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

10 příznaků toho, že jste energeticky vysáváni lidmi kolem vás

Pojďme podívat na příznaky, zda-li jste se stali obětí energetického upíra:

1. Cítíte se vyčerpaní poté, co jste se ocitli v něčí přítomnosti nebo po telefonickém rozhovoru s takovou osobou. Vaše energie je odsávána hlavně tehdy, když někdo mluví „na vás“, místo „s vámi“.

2. Pokoušíte se někam zapadnout. Jde o situace, kdy se musíte nějak omezit, abyste zapadly do nějaké skupiny či kolektivu, aby vás tam měli rádi a akceptovali vás.

3. Cítíte se doma vini kvůli tomu, že nejste tím, kým vaše rodina chce, abyste byli. Případně, pokud máte pocit, že pro rodinu neděláte toho dost.

4. Pokud jste člověkem, který na všechno řekne „ano“ a proto za vámi lidé rádi chodí, respektive, jste jako rohožkou, která pro druhých vždy udělá, co chtějí, i když to sami nechcete. A vy z toho občas až šílíte, protože víte, že jste manipulováni, ale nic s tím neděláte.

5. Když mají intimní styk dva partneři, kteří se vzájemně nelíbí nebo nejsou spolu rádi.

6. Pokud chcete ukončit vztah, ale zdá se, že to nemá konce. Vládne vám zmatek a neexistuje jasná mysl, protože dochází k vysávání energie. Nedokážete najít cestu ven, případně si nejste jisti, zda cesta ven vůbec existuje.

7. Účastnit se nebo podporovat drama. Jde o obrovský vysavač energie.

8. Pokud se nacházíte v situaci zneužívání. Narcistické osobnosti jsou známí energetičtí upíři, kteří berou, ale nedávají. Obtěžují druhých, ať už fyzicky nebo psychicky, znevažují, matou a obecně vytvářejí špatnou atmosféru. Uvíznutí v energetické pasti s narcistou vyžaduje hodně úsilí a námahy se osvobodit a utéct.

9. Vyznávání guru, celebrity nebo jiných fyzických či nefyzických bytostí mimo vás. V těchto případech se vaše energie úmyslně směřuje mimo vás. Je v pořádku číst knihy a následovat někoho pro více znalostí, ale pokud zajdete dál, může to být pro vás škodlivé.

10. Pokud někdo důležitý ve vašem životě vám říká, že nedokáže bez vás žít nebo, že neví, jak bez vás žít, zda-li používá známou větu: „Kdybys mě miloval, pak by si pro mě udělal …“.

Pokud se nacházíte v některé z výše popsaných situaci, příčinou může být energetické upírství.

Komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here