Festival Uprising propukne již za týden. Máme pro vás line-up!

Šestý ročník festivalu Uprising začíná již příští týden, 23. a 24. srpna na Zlatých píscích v Bratislavě. Předpovědi počasí vypadají příznivě, a fanoušci už netrpělivě odpočítávají dny

Na atmosféru festivalu vás správně naladí nový dokument z loňského Uprising, který zachycuje ty nej momenty této akce.

UPRISING REGGAE FESTIVAL 2012 – Dokumentární film

Známe kompletní harmonogram, i připravované novinky festivalu

Areál se rozrůstá o druhý kemping, do kterého je povolen vstup s auty a dodávkami. Přibude druhá úschovna před vstupem a kromě tradičních atrakcí jako zápasy v bahně, dancehall workshop, stolní fotbal, závody šlapadel, nebo streetart a graffiti, vás letos čeká i bungee jumping.

Program je pestrý a s tímto harmonogramem si svůj čas na festivalu můžete dokonale naplánovat. Vstupenky koupíte v síti Ticketportal, nebo v bratislavském Bateliere na Tovární ulici.

Více info o festivalu Uprising na

www.uprising.sk
www.fb.com / uprisingreggaefestival

MAIN STAGE

• PÁTEK / FRIDAY 23. SRPEN

14:00 – 14:30 – BATATIMBA
15:00 – 16:00 – makak JUMP
16:30 – 17:30 – MEDIAL BANANA
18:00 – 19:30 – MACKA B & MAD PROFESSOR
20:00 – 21:00 – PROTOJE & THE INDIGGNATION
21:30 – 22:45 – Capleton
23:15 – 00:45 – KY-MANI MARLEY
01:00 – 02:00 – Burák JSEM SISTEMA

• SOBOTA / SATURDAY 24. SRPEN

 
12:30 – 13:30 – GLENDA LÓPEZ
14:00 – 15:00 – RIDDIMSHOT FT. FIRESON Bantam & MR.ROLL, MISSY M, Messenjah
15:30 – 16:30 – ROOTS ROCKET
17:00 – 18:00 – AMO & BAND
18:30 – 19:30 – ISRAEL VIBRATION
20:00 – 21:00 – THE PHARCYDE
21:30 – 22:30 – MELLOW MOOD
23:00 – 00:30 – DUB INC
01:00 – 02:15 – BUSY SIGNAL
 
Dancehall

• PÁTEK / FRIDAY 23. SRPEN

16:00 – DJ DWEET
17:30 – ARON ‚Mitu‘ dancehall WORKSHOP
18:30 – STUDIO KONEČNÁ
19:30 – SUPERIOR
20:30 – G RAS & Raddla COLONY
22:00 – předsednictva
23:00 – 13 STaRZ
00:30 – RANDY VALENTINE & STRAIGHT SOUND
02:00 – MILLION Stylez & Rebellious
03:30 – SOUNDBWOYS DESTINY

• SOBOTA / SATURDAY 24. SRPEN

14:30 – LOOP Maka
14:45 – MC RYHHA
15:00 – N3O & DJ GIZNIS
16:30 – GHETTO Youths SOUND
18:00 – Distance
18:30 – ARON ‚Mitu‘ dancehall WORKSHOP
19:30 – REGGAE RAJAHS
20:30 – DELHI Sultan & Begum X
21:30 – delikt & JOZEF Engerer
22:30 – LADY LESHURR & PAIGEY Cake
00:00 – PSH
01:30 – HAF & BEYUZ
02:00 – Kabak PYRAMID & POUZE MAHR
03:30 – FORWARD MARCH POSSE & JR.SMILE

MUNGO’S STATION

• PÁTEK / FRIDAY 23. SRPEN

15:30 – DASH Fyah
17:30 – RIDA RADAR & NATTY YOUTH SOUND
19:30 – UNITED FORCES OF DUB FT. FIRESON Bantam
21:00 – CHANNEL ONE
22:30 – JINX IN DUB & PARLY B
00:00 – DREADSQUAD FT. KASIA MALENDA & BLACKOUT JA
02:00 – BENNY PAGE
03:30 – PART2STYLE

• SOBOTA / SATURDAY 24. SRPEN 

14:30 – RAGGAMAFIA
16:30 – JAHWAWAH & SoundBoy DUB
17:30 – MC Kemonia FT. DJ NADIR & DJ FOKA
19:30 – NUFF’N’RUFF REGGAE Rulers
21:00 – RADIKAL GURU & Ciano FINN
22:30 – EARL GATESHEAD
00:00 – MUNGO’S HIFI & CHARLIE P
01:30 – LONE RANGER
02:30 – FOGATA SOUNDS
03:30 – SYMBIZ SOUND & MC ZHI
05:00 – BREEZAK

CIRCUS ARENA

• PÁTEK / FRIDAY 23. SRPEN

18:00 – JOE67
19:30 – Conqueror
21:00 – BASSKATEERS
22:30 – THE UGLY Selectors
00:30 – ROCKY LEON
02:00 – Yanko KRÁL
03:30 – Aircross

• SOBOTA / SATURDAY 24. SRPEN  

13:30 – PAVOL ‚PALEC‘ Serise (STAND-UP COMEDY)
14:30 – wild PANDA
15:30 – colectivo & SELECTOR BOLDRIK
17:30 – FACE2BASS
19:30 – DJ HEAVY HEV
21:00 – EAR DRUM KRU
23:00 – MC Gleb & DJ ASS
00:30 – NUFF SENSI MUSIC
02:30 – Malal

CINEMA

• PÁTEK / FRIDAY 23. SRPEN

18:00 – 20:00 – Festival Áčko filmy
21:00 – 22:30 – Uprising dokumenty
23:00 – 24:00 – Musically Mad
00:30 – 01:00 – Občan K
01:30 – 02:30 – Vegucated

• SOBOTA / SATURDAY 24. SRPEN 

12:00 – 13:00 – Festival Áčko filmy
13:00 – 14:30 – Uprising dokumenty
15:00 – 16:40 – Bob Marley: Rebel Music
16:45 – 17:45 – Man Free
18:00 – 20:15 – DOKina s Braňom Vinczem
20:30 – 21:30 – Diskuze : „Empress Menen Foundation“ with Askale Selassie
22:00 – 24:00 – The Upsetter
00:30 – 02:00 – Dub Echoes

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno