Co řekl na začátku Bůh každému jednomu znamení zvěrokruhu?

tobě Býk

Dávám sílu přetvořit semínko na hmotu. Tvá úloha je velmi důležitá a vyžaduje trpělivost, protože musíš dokončit vše, co bylo zahájeno.

Jinak semínka rozfouká vítr a navždy se ztratí. Nepochybuj a ani neměň své úmysly uprostřed své práce, nenech se ovlivňovat druhými při plnění úlohy, kterou ti ukládám.

Proto ti dávám do daru Sílu . Použij ji moudře.

… A Býk se vrátil na své místo.

tobě Blíženec

Dávám otázky bez odpovědí tak, aby si všem lidem přinesl poznání toho, co vidí kolem sebe. Nikdy se nedozvíš, proč lidé povídají a poslouchají, ale na tvé cestě za odpovědí najdeš můj dar Poznání .

… A Blíženec se vrátil na své místo.

tobě Rak

Dávám za úkol naučit lidstvo, co jsou to emoce . Mým Záměrem je, že dáš lidem pocítit, co je to smích, ale i slzy. Vše, na co pak podívají nebo si budou myslet, přispěje k prohloubení jejich vnitřku.

Proto, aby se tvá úplnost rozmnožila, ti dávám dar Rodiny .

… A Rak se vrátil na své místo.

tobě Lev

Dávám za úkol ukázat světu mé Stvoření v celé jeho nádheře. Musíš se ale vyvarovat pýchy a vždy pamatovat na to, že to je Mé Stvoření, ne tvoje.

Pokud na to zapomeneš, lidé tebou začnou pohrdat. V roli, kterou ti dávám, je mnoho potěšení, ale musíš ji vykonávat pořádně. Proto ti dávám do daru Čest .

… A Lev se vrátil zpět na své místo.

tebe Panna

Pověřuji, abys dohlížela na to, jak lidstvo nakládá s mým Stvořením. Zkoumej skutky lidí velmi pozorně a přísně, upozorňuji je na jejich chyby a pomáhej jim, aby mé Stvoření mohlo být přivedeno k dokonalosti.

Aby si mohla plnit svou úlohu, dávám ti darem Čistotu Myšlenek .

… A Panna se vrátila zpět na své místo.

Pokračování na další straně…

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno