Horoskop lásky a vztahů na podzim 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Lev

Levy budou oblíbené u příslušníků opačného pohlaví. Díky moři kouzla budou mít několik nových fanoušků najednou, ze kterých si mohou vybrat toho pravého. Jen neplýtvejte energií na všechny najednou, je lepší věnovat se jednomu cíli a dosáhnout ho.

Zlepší se rodinný život vdaných a vdaných lvů. Sny se stanou skutečností. Je pravda, že za tímto účelem budou oba partneři muset jít nad rámec pohodlí, ve kterém je to příliš útulné, ale monotónní. Pokud ve vztahu nedojde k žádnému pohybu, zhorší se to.

Září je dobrou volbou pro cestování a hledání neznámého. Pokud nemůžete sesednout, můžete si domluvit pár romantických schůzek. Lepší je spoléhat se na svou fantazii, a ne na rady z internetu, „jak udělat dojem na svého blízkého.“

Nejlepší čas na řešení milostných problémů je konec září a začátek listopadu.

Panna

Podzim 2020 naplní vztah rodinné Panny romantikou a vášní. Partneři budou šťastní jako nikdy předtím. Bude mezi nimi úplné vzájemné porozumění. Panny budou vůči svým blízkým obzvláště spolehlivé, loajální a ohleduplné. Díky tomu bude unie ještě šťastnější.

Osamělí zástupci znamení však mají méně štěstí. Setkání s opačným pohlavím budou stresující. Do začátku října se doporučuje odložit milostné vztahy a věnovat se jiným činnostem. Ze vztahu zahájeného v září nic dobrého nepřijde.

Ve druhé polovině podzimu se zvyšuje šance na setkání se svým osudem. Osamělá Panna se může setkat s osobou, která v ní způsobí vážné pocity. Musíte udělat první krok, ale výsledek bude stát za to.

Váhy

Celý září a první polovina října 2020 je z hlediska lásky nešťastným obdobím pro Váhy. Raději nezačínat romantický vztah.

Od konce října mohou svobodní lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu hledat spřízněnou duši. Vaše vlastní flirtování pomůže přilákat pozornost osoby, která se vám líbí.

Nejproduktivnější datování proběhne poslední říjnový týden. Nedoporučuje se však podniknout drastické kroky k okamžitému zahájení společného života. Nejprve byste se měli na osobu podrobněji podívat a pochopit, zda vážně vykazuje vzájemné známky pozornosti.

Váhy, které již mají vztah, budou mít během tohoto období také štěstí. Harmonie a klid přijdou do unie. Je čas si odpočinout a užít si pohodu.

Ale v listopadu není svár vyloučen.

Štír

Horoskop lásky na podzim roku 2020 říká, že Scorpios bude žárlit více než obvykle. Existuje riziko velké hádky a dokonce i ztráty milovaného člověka kvůli maličkosti. Astrologové vám doporučují důvěřovat svému partnerovi a nenudit ho neopodstatněným podezřením.

Žárlivost bude způsobena jednoduše nedostatkem péče ze strany druhé poloviny. Pokud to svému společníkovi řeknete přímo, ale konstruktivně, bez předstírání, situaci pochopí a napraví.

Free Scorpios should flirt more. Aktivní vyhledávání zvýší šanci setkat se s vaším budoucím manželem.

Je možné, že vznikne milostný trojúhelník. A Štír se stane jeho vrcholem. Ale v listopadu bude problém vyřešen. Zástupce znamení konečně pochopí, koho má nejraději.

Pokračování na další straně

1
2
3

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno