JAKÉ JE VAŠE KARMICKÉ ČÍSLO? ROK NAROZENÍ ODHALÍ, CO SI PRO VÁS OSUD V TOMTO ŽIVOTĚ PŘICHYSTAL

Číslo 3

Jste nezávislí, optimističtí a věčně mladí. Máte bohatý společenský život, hodně a často mluvíte, jste aktivní, rádi organizujete. Jste málo tolerantní, těžko se smiřujete s věcmi, které se nedějí podle vašich očekávání. V životě zažijete mnoho vzletů a pádů. Nejlépe se budete cítit ve věku 34-38 let. Fyzická síla vám nechybí, ale v mentální rovině čelíte několika problémům, snadno podléháte škodlivým závislostem a zlozvykem. Nevíte si dávat pozor na peníze, co máte, to snadno utratíte, často vás trápí dluhy. Nejlépe se cítíte v zaměstnání, kde můžete kreativně projevit svou osobnost. Často si volíte umělecký směr, věnujete se hudbě, psaní, případně se z vás stávají šikovní učitelé.

Číslo 4

Neradi vyčnívá z davu, raději zůstáváte ve své komfortní zóně. Jste nerozhodní a trochu nestabilní, často se cítíte vyčerpaní, slabí. Váš nejlepší čas přichází kolem 38. roku života. Zejména ráno bydlíte špatně naladěni, mrzutí. Do věcí, které vás až tak nezajímají, neinvestujete hodně energie. Často vás trápí problémy s dýchacími cestami a trávicím systémem. Snadno prochladne, vždy si vás najde nějaký virus. Máte potíže s vytvářením dlouhodobých vztahů, i rodinu si zpravidla zakládáte později než ostatní. Dokonalá práce je pro vás spojena s možností komunikovat, organizovat akce.

Číslo 5

Jste silná osobnost, členové rodiny se na vás rádi spoléhají, vždy jejich podpoříte, podržíte. Občas však přicházejí i chvíle, kdy ztrácíte motivaci a tehdy vás nic nezajímá. I vy si zasloužíte péči a pozornost jiných. Máte sklony k závislostem, často podléháte kouzlu hracích automatů. V práci vás respektují a obdivují, pro mladší kolegy jste velkým vzorem. Musíte si dávat pozor, abyste to se svým workoholismem nepřeháněli. Máte oslabený trávicí systém, pokud překonáváte životní krize, vždy se ozve jako první. Hrozí vám i onkologická onemocnění a vysoký krevní tlak. Nejlépe se budete cítit kolem 42. roku života.

Číslo 6

Orientujete se na duchovní věci, máte dobře rozvinutou intuici, vidíte věci, jaké jsou jiným neviditelné. Jste k sobě přísní, hodně od sebe očekáváte a máte panický strach ze selhání. Kolem 40. roku života budete nejúspěšnější. Neustále hledáte smysl života, vždy se chcete rozvíjet a vzdělávat, máte neklidnou povahu. S tím souvisí časté bolesti hlavy, horečky a vysoký tlak. Nejslabšími orgány jsou plíce, kosti, srdce. V lásce chcete být dominantní, důležité je pro vás svádění. Chcete mít věci pod kontrolou. Nejvíce se vám hodí povolání: manažer, kněz, právník, učitel.

Pokračování na další straně

1
2
3