Předpověď na 7 let pro všechna znamení zvěrokruhu. Umožní vám předem se připravit

Váhy

Vzdušné znamení Vah může očekávat výrazné a pozitivní finanční změny. S největší pravděpodobností získáte peníze z dědictví nebo od někoho blízkého. Období Urana v Býku pro vás bude obdobím jisté životní křižovatky. Vzhledem k vašemu vrozenému založení pro vás nebude těžké důkladně promyslet všechny možnosti. Buďte vnímaví a pozorní a nepochybně se rozhodnete správně. Může to být rozhodnutí ovlivňující celý váš příští život. Výhodou je, že hvězdy jsou na vaší straně.

Štír

Osobní vztahy jsou pro Štíra jako vodní znamení velmi důležité. A zdá se, že období Uranu v Býku Štírům přinese změny v osobním životě. Jejich povaha závisí především na Štírech samotných. Od přírody je jim dána velká citlivost a jistě ji dokáží využít ve svůj prospěch.

Je dost možné, že uzavřou sňatek, nebo podepíší pracovní smlouvu zcela zásadního významu. Pokud už žijí v partnerství, se kterým nejsou spokojeni, měli by využít období nakloněného změnám a z neuspokojivého vztahu odejít.

Střelec

Sebestředného, ohnivého Střelce čekají vzlety i pády, zejména v oblasti zdravotní a v důsledku toho i pracovní. Není ovšem třeba ztrácet náladu, protože vedle minusů bude pro vás každá změna mít i svoje plus. Uran v Býku vás nenechá padnout. Po zkouškách přijdou časy velkých možností a záležet bude jen na vaší vůli, jak jich dokážete využít. Možnosti vám nabídnou v podstatě neomezené. Měli byste se jich chopit.

Bude vás to samozřejmě stát jisté úsilí, plout jen tak po proudu by bylo málo. Hlídejte si své zdraví, některé šance se neopakují. Pohyb a správná výživa pro vás nikdy před tím neměly takový význam.

Kozoroh

Zemní znamení Kozoroha čeká v tomto období přírůstek v rodině – a vzhledem k tomu, jaký Uran je, bude zpráva o tom jako blesk z čistého nebe. Pokud jde o Kozorohy, kteří zatím byli sami, osud jim chystá romantické setkání, které se stane naplněním jejich života.

Dopřejte si trochu oddechu, Kozorozi, zasloužíte si ho. Období Urana v Býku je vám zcela mimořádně nakloněno. Můžete si dovolit trochu uvolnění. V tomto období je také možné, že najdete nového koníčka, který vám umožní doplňující seberealizaci a budete v něm velmi úspěšní.

Vodnář

Vzdušné znamení hloubavých Vodnářů může očekávat změny v domácích záležitostech. Jsou tu značné možnosti naprosté změny spojené s bydlením – stěhování, rekonstrukce nebo stavba nového domu. Jestliže Vodnář žije dosud s rodiče, naskytne se mu dobrá příležitost pořídit si vlastní hnízdo.

Možná, že díky pracovním povinnostem nebo známostem se přestěhujete do jiné země. Nepromeškejte tuto šanci, protože by mohla váš život změnit výrazně k lepšímu.

Ryby

Ryby, vy jste šťastlivci! Právě v tomto období je Uran ochoten přinést vám to, co si tolik přejete a co si zasloužíte – lásku, dostatek, klid a mír.

Otevřou se vám nové horizonty, najdete dobré přátele, se kterými bude váš život bohatší a méně předvídatelný. Buďte na všechno připraveni, protože tohle období vám přeje!

Zdroj:astroplus

1
2
3