Smrt neexistuje: vědci objevili děsivou pravdu!

Vědec věří, že vše, co vidíme, existuje díky našemu vědomí.Robert Lanz zdůraznil, že lidé věří ve smrt, protože se tak učí, nebo proto, že vědomí spojuje život s fungováním vnitřních orgánů. Lanz věří, že smrt není absolutním završením života, ale představuje přechod do paralelního světa.

Ve fyzice již dlouho existuje teorie o nekonečném počtu vesmírů s různými variacemi situací a lidí. Všechno, co se může stát, se již někde děje, což znamená, že smrt v zásadě nemůže existovat.

Zdroj:tetev.ru

1 komentář

  1. Nejde tady o to že umřete vy jde tu o to že člověk umře jen jako vaše tělesna schranka vy pokračujete pak dal jako duše podle toho jak jste se chovali a hlavně žili.. tam jsou vaše zasluhy…. tak pravy i zasluha karmy vracite se spatky k metrixu jen bud jako světlo.. a nebo aby vas znovu zrestartoval a vratil spět pokud jste nepochopili o co tu jde nebo co mate zrovna vykonat aby jste se tu už nemuseli vracet zpět na zem.. a podle zasluh pada i vaše další reinkarnace jak budete vypadat jaky bude vaš celkovy další život… toto je tema na hodiny a hodiny 😀 😀

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno