Starověký cikánský horoskop: podívejte se, jaký je váš romský symbol, ukáže vám, jaký život vás čeká!

Objevte cikánský horoskop a svůj vlastní symbol. K dispozici je 12 symbolů, podívejte se, který z nich je váš, a přečtěte si, co vás čeká v budoucnosti!

Pohár – 21. ledna – 19. února

Pohár je symbolem jednoty a adaptace. Protože když nalijete čaj do šálku, vždy získá svůj tvar. Domorodci symbolu jsou chápaví a přizpůsobiví. Respektují lidi a obklopují se lidmi, kteří uvažují stejně. Jsou kreativní a chytří. Členové jejich rodiny jsou na tyto vlastnosti velmi hrdí.

Kaple – 20. února – 20. března

Domorodci v kapli jsou věřící, věří v Boha. Protože se tento symbol narodil z bohabojných lidí, duchovno je přítomné po celý jejich život. Jsou velmi citliví a otevření. Jsou to zasněné typy, neznervózňují ani když se dostanou do obtížné situace, protože vědí, že na všechno existuje řešení. I ty nejtěžší věci se vyřeší v krátké době. Klidní a vkusní lidé.

Dýka – 21. března – 20. dubna

Dýka symbolizuje sílu, čest a vítězství. Domorodci z lístku jsou úspěšní a tvrdě pracují na překonání špatných věcí. Domorodci symbolu se ničemu nevyhýbají, bojují za věci, které jsou pro ně důležité. Vždy si stojí za svým, ale rádi také pomáhají svému okolí. Mají skvělou vodivost.

Koruna – 21. dubna – 20. května

Koruna symbolizuje bohatství, sílu, úctu, lásku a odvahu. Protože je symbol koruny v cikánském horoskopu vysoce ceněn, protože je vyroben z drahého kovu, obvykle ze zlata. Domorodci symbolu se nebojí bojovat, potřebují finanční zabezpečení, a proto jsou ochotni hodně pracovat. Někdy pracují hodně matoucí, ale dělají vše pro to, aby vytvořili prosperitu, luxus pro sebe a své okolí.

Svícen – 21. května – 20. června

Svícen je symbol, který může odkazovat na religiozitu, víru, porozumění. Domorodci symbolu věří ve skutečný život, za který také bojují. Jsou komunikativní a inteligentní. Díky jejich porozumění si je jejich rodina velmi váží a často se ptají na jejich názory.

Pokračování na další straně

1
2

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno