Láska do konce května: Pro jedno znamení následuje osudové setkání, pro druhém největší smutek vůbec!

VÁHY

Láska vám do konce měsíce přinese velké změny. To je velmi důležité říci. Neohlížej se do minulosti, ale naslouchej svému srdci. Budou to dny, kdy možná budete muset překonat hrdost a zášť, ale rozhodně to bude stát za to.

ŠTÍR

Musíme říct, že přišel čas na změny. Jste někdo, kdo má přístup a ví, jak bojovat za to, co chce. Láska je vaše druhé jméno a je jasné, že si užijete období, které vás čeká. Zůstaňte, kdo jste, a dělejte, jak najdete své srdce. Nechte se tím nyní vést.

STŘELEC

Do konce měsíce nastanou změny k lepšímu. Jste někdo, kdo bude moci říci, že dostal vše, o čem snil. Po sérii slz a zklamání bude na vašich rtech konečně úsměv. Dívejte se pozitivně a soustřeďte se na to, co chcete. Láska je vaše druhé jméno a gratuluji vám k tomu.

KOZOROH

Musíme říci, že období do konce měsíce bude velmi pěkné. Že jste někdo, kdo má přístup a ví, jak bojovat za to, co chce. Zůstaň, kdo jsi a kvůli nikomu se neměň. S trochou štěstí byste mohli říct, že jste dostali to, o čem jste snili. Možná vás čeká dokonalé setkání.

VODNÁŘ

Co potřebuješ vědět je, že tě někdo miluje. Že je tu někdo, kdo je připraven tě milovat a udělat tě šťastnou. Vše ostatní je nyní jen na vás, ale je jisté, že budete mít více štěstí, než si dokážete představit. Důležité je poslouchat své srdce, teď není čas na hrdost ani ego… Všechno se může změnit, pokud chcete to.

RYBA

Období do konce měsíce pro vás může být velmi krásné a velmi těžké. Musíte vědět, že vás někdo miluje. Jen se nevzdávejte toho, co si zamanete, a nechte se vést srdcem. Nemusíte se starat o to, co si myslí ostatní. Váš život by měl být vaší záležitostí.