Předpověď na 7 let pro všechna znamení zvěrokruhu. Připravte se!

Panna

Panny jak známo stojí vždycky nohama pevně na zemi. Nicméně však v tomto období je čeká mnoho cestování, a to nejenom z osobního zájmu, ale také v souvislosti s pracovními povinnostmi. Mnoho času věnují svojí kariéře, a bude to čas investovaný úspěšně, protože Panny pozvednou výrazně svoji profesní úroveň i postavení.

Vaše vrozená láska k učení dojde v tomto období vydatného naplnění. Čeká na vás celý poklad nových vědomostí a zajímavých znalostí. Se svou příslovečnou pečlivostí je také všechny záhy dokážete uplatnit.

Váhy

Vzdušné znamení Vah může očekávat výrazné a pozitivní finanční změny. S největší pravděpodobností získáte peníze z dědictví nebo od někoho blízkého. Období Urana v Býku pro vás bude obdobím jisté životní křižovatky. Vzhledem k vašemu vrozenému založení pro vás nebude těžké důkladně promyslet všechny možnosti. Buďte vnímaví a pozorní a nepochybně se rozhodnete správně. Může to být rozhodnutí ovlivňující celý váš příští život. Výhodou je, že hvězdy jsou na vaší straně.

Štír

Osobní vztahy jsou pro Štíra jako vodní znamení velmi důležité. A zdá se, že období Uranu v Býku Štírům přinese změny v osobním životě. Jejich povaha závisí především na Štírech samotných. Od přírody je jim dána velká citlivost a jistě ji dokáží využít ve svůj prospěch.

Je dost možné, že uzavřou sňatek, nebo podepíší pracovní smlouvu zcela zásadního významu. Pokud už žijí v partnerství, se kterým nejsou spokojeni, měli by využít období nakloněného změnám a z neuspokojivého vztahu odejít.

Střelec

Sebestředného, ohnivého Střelce čekají vzlety i pády, zejména v oblasti zdravotní a v důsledku toho i pracovní. Není ovšem třeba ztrácet náladu, protože vedle minusů bude pro vás každá změna mít i svoje plus. Uran v Býku vás nenechá padnout. Po zkouškách přijdou časy velkých možností a záležet bude jen na vaší vůli, jak jich dokážete využít. Možnosti vám nabídnou v podstatě neomezené. Měli byste se jich chopit.

Bude vás to samozřejmě stát jisté úsilí, plout jen tak po proudu by bylo málo. Hlídejte si své zdraví, některé šance se neopakují. Pohyb a správná výživa pro vás nikdy před tím neměly takový význam.

Pokračování na další straně…

1
2
3
4

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno