Proč je v životě člověka rozhodující věk 28, 56 a 84 let

Všechny hlavní cykly se „setkávají“ ve věku 84 let, ale není zaručeno, že se tohoto věku dožijeme. A pokud budeme mít štěstí (ať už díky dobrým genům, nebo štěstí), budeme mít možnost cítit se opět mladí. Krize středního věku není výmysl. Období života blížící se 42. roku je nestabilní, vyznačuje se energetickým výbuchem planetární aktivity a je plné změn. Ne nadarmo se o tomto jevu neustále mluví, protože může potkat každého z nás.

Podle hvězd je toto období výjimečné, ale nemusí být pro nikoho kritické. Nazýváme ho tak jen proto, že si začínáme uvědomovat, že člověk není spokojený. Chceme změnu a někdy může být dramatická. Páry se rozcházejí, lidé mění zaměstnání nebo se stěhují v naději, že tyto vnější změny vyřeší jejich vnitřní problémy. Existují také lidé, kteří žijí svůj život navenek jako dřív, ale všechny změny se odehrávají v jejich nitru. Prožívají hlubokou vnitřní proměnu a mění svá přesvědčení a zvyky. Někteří lidé se bohužel začnou cítit špatně.

Mnozí objeví nové talenty, mnozí potkají nové lásky a někteří to bohužel vzdají. Přestanou se snažit, propadnou nejrůznějším závislostem, psychicky a emocionálně ochrnou. Cykly Jupitera a Venuše jsou mnohem kratší, příjemnější a méně radikální. Jupiterův cyklus trvá 12 let a každých 12 let je člověk za své úsilí odměněn: Ve věku 12, 24, 36, 48, 60, 72 a 84 let dochází k potenciálnímu naplnění a pocitu, že život je dobrý. Roky, které přinášejí těžkosti, změny a zkoušky dospělosti, by neměly být důvodem k rezignaci. „Je čas návratu Jupitera a Uran mi ztěžuje život! Nemůžu s tím nic dělat!“ Stačí jen řešit své problémy a objevit své silné stránky. Přeji vám sílu a zdraví, abyste se dožili 84 let. Tento věk symbolizuje začátek nového mládí založeného na zralosti a zkušenostech, zbaveného předsudků, hloupostí a zbytečných zátěží minulosti.