Setkání Jupitera a Uranu 21.4. – Co nám přináší jeden z nejvýznamnějších aspektů roku?

Kde jsou vaše velká očekávání do budoucna?

Nový pohled na to, jak můžete realizovat své talenty.

Motivace k učení, která ve vás něco probudí, uvědomí vás a osvobodí.

Klíčová slova pro toto setkání jsou: realita, nápady, idealismus, svoboda, objev, růst, překvapení, vzrušení, šok, náhlý, nečekaný.

Okamžik, kdy se něco náhle stane, ať už příjemného, nebo nepříjemného, je v každém případě novým objevem. Je lepší vidět než zavřít oči a žít ve snu.

Bouře, které projdou našimi životy a pročistí vzduch. Není to něco, co bychom očekávali nebo mohli předvídat. Je překvapivá, nepředvídatelná, a pokud se jedná o náročnou událost, může dokonce vyvolat úzkost a trápení. Ale ať už se v následujících dnech stane cokoli, je tu proto, aby nám nabídla nový pohled na budoucnost, novou perspektivu, příležitost vyzkoušet nové a jiné věci, něco, co nám umožní posunout se ze starého místa, růst, vidět situace, lidi a události z druhé strany, z nové perspektivy.

Učíme se, získáváme nové poznatky, dlouhodobě se rozvíjíme a nacházíme to, co má pro nás smysl.

Je dobré stát oběma nohama pevně na zemi a neházet flintu do žita. Bez ohledu na to, jaké podněty k nám přicházejí zvenčí nebo zevnitř, je třeba nechat věci ustálit, abychom mohli lépe posoudit, co se děje.

Pokud jste nedávno něco dokončili, je pravděpodobné, že vaše rozhodnutí má smysl a účel.

Jelikož je tento aspekt v Býku, je vhodné podívat se na své zdroje, přehodnotit své osobní hodnoty a provést finanční analýzu.

Jedná se o probuzení, mobilizaci energií, které nás uvedou do nového cyklu na příštích 14 let. Je čas zbavit se věcí, které nás omezují a brání nám v rozvoji. Odložte stranou obtížné zkušenosti z minulosti a zaměřte svou energii na vytvoření nové vize budoucnosti.

Buďte otevření tomu, co do vašeho života přichází. A bez ohledu na to, jak malá tato změna je, je tento posun ve vědomí důležitý! Věnujte jí pozornost, kterou si zaslouží.