Stávají se ti špatné věci, nemůžeš svůj život rozjet? Udělejte jednu věc a přivolejte štěstí

Vděčnost má léčivou energii, připomíná vám to, co máte, což vás činí šťastnými, klidnými, probouzí ve vás vědomí, že máte mnoho důvodů být šťastní. Také, když se soustředíme na to, co je pozitivní a dobré, místo abychom veškerou energii soustředili na litování a zoufalství nad tím, co nemáme, šance v našem životě se také zvyšují.

I když se objeví životní výzvy a překážky, je důležité pěstovat vděčnost ze srdce – praxe, která vám pomůže udržet klid a dobrou náladu i ve dnech, které nejsou nejlepší.

Pokud se cítíte špatně – začněte děkovat! Poděkujte svému vlastnímu tělu za to, že navzdory všemu dýchá a poskytuje životně důležitou činnost. Pokud se bojíte, začněte děkovat! Děkujte za své vlastní srdce a duši a za to, že jste naživu a že můžete cítit.

Pokud to bolí, poděkujte! Buďte vděční za všechny lekce, které jste dostali a které vám pomohou překonat překážky, dobýt sami sebe a růst a pokračovat ve své cestě vpřed.

Pokud jste osamělí, začněte děkovat! Poděkujte za ticho a možnost být sám se sebou, obrátit se k sobě a něco důležitého říci, něco přiznat. Můžete se plně věnovat sami sobě a svým potřebám a také můžete pracovat na sebelásce a tím podněcovat lásku druhých.

Pokud se cítíte dobře, buďte vděční! Buď vděčný za každou buňku, za příležitost být naživu, šťastný a připravený milovat!

Pokud jste šťastní, poděkujte! Děkujte za všechny lidi, které ve svém životě máte, za všechny dary a talenty, za ochranu strážných andělů, děkujte Bohu za všechny dary a veškerou milost!

Buďte vděční, že nyní prožíváte svá nejlepší léta a chvíle – že jste připraveni roztáhnout křídla a odletět do nových krás života!