10 způsobů, jak muž říká, že tě miluje, aniž by kdy řekl „Miluji tě“!

 1. Fyzický dotek
  Dotek je jednou z nejstarších a nejsilnějších forem komunikace, která je zároveň nejlepším prostředkem k vyjádření lásky. Ať už jde o objímání, držení za ruce, hlazení nebo jemné doteky, fyzický kontakt je důležitou součástí romantického vztahu. Takže pokud vám jen odhrne pramen vlasů z obličeje, pokud vám lehce stiskne ruku, pokud neustále najde způsob, jak se vás dotknout, nese to váhu. Takhle se řekne „miluji tě“.
 2. Pozorně naslouchá
  Pokud muž miluje ženu, upřímně se zajímá o to, co se s ní děje, co říká. Naslouchá vašim myšlenkám, snům, obavám a příběhům. Do rozhovoru je nejen fyzicky přítomen, ale i psychicky. Klade související otázky, všímá si malých detailů a nabízí pomoc, když to situace vyžaduje. Tím říká, že jeho pozornost, čas, péče a láska jsou plně vaše.
 3. Zahrnuje vás do svých budoucích plánů
  Zamilovaný muž dělá plány – s vámi. Jeho život se prolíná s vaším a to se věrně odráží v jeho plánech. Už nemluví o „já“, ale o „my“. Ať už je to dovolená nebo životní cíl, týká se to vás. Zajímá ho váš názor a vaši odpověď bere vážně. Možná neexistuje lepší způsob, jak vyjádřit, že s vámi vidí budoucnost a chce, abyste byli součástí jeho života. Nezní to lépe než „miluji tě“?
 4. Respektuje vás

Láska a respekt jdou ruku v ruce. Pokud muž opravdu miluje ženu, respektuje ji. Respektuje vaše myšlenky, pocity, rozhodnutí a individualitu. Nesnaží se vás změnit nebo přetvořit. Váží si vás takového, jaký jste, se všemi vašimi chybami. Jeho úcta k vám se projevuje tím, jak se k vám chová: laskavě, trpělivosti a porozumění. Je to jeho tichý způsob, jak říct „Miluji tě“ .

 1. Je tam i ve vašich těžkých časech
  Život není vždy hladký a mít někoho, kdo vám bude stát po boku i v těch nejhorších chvílích, je rozdíl. Nejlepší možný pocit je přijímat slova útěchy, podporu a sílu od někoho pro vás důležitého. Mít někoho, kdo vás ujistí, že v tom nejste sami. Pokud muž opravdu miluje ženu, bude tu pro ni nejen v dobrých, ale i ve zlých časech. A tak se dá vyjádřit „miluji tě“ beze slov.
 2. Stará se o tebe
  Pro muže je péče jakousi základní funkcí, pokud jde o jejich blízké. To neznamená, že tě vidí úplně chromého. Jde jen o to, že mu záleží na vašem blahu a chce udělat vše pro to, aby přispěl. Proto vás navštěvuje, když jste nemocní, připravuje vám jídlo, stará se o to, abyste se měli dobře, když jste spolu. Jeho činy ukazují, že mu na vás hluboce záleží. Takže, pokud udělá vše pro to, abyste se cítili dobře, jasně říká „miluji tě“.
 3. Je vaším největším fanouškem
  Pokud muž opravdu miluje ženu, věří v ni, i když ona nevěří sama v sebe. Je jejím největším fanouškem, vždy ji podporuje a povzbuzuje. Raduje se s ním z jeho úspěchů a on ho i v případě jeho neúspěchů nabádá, aby nezapomněl jít za svými sny. Jeho víra ve vás je důkazem toho, že vás miluje.
 4. Sdílí s vámi své vášně
  To, že vás chlap pustí do své „bubliny“, je obrovský krok ve vztahu sám o sobě. Pokud ho tedy pustíte do části svého života, která je pro něj hluboce osobní a nesmírně důležitá, nepochybujte o jeho citech. Pokud s vámi chlap sdílí své koníčky, zájmy, oblíbenou hudbu nebo filmy, je to známka toho, že vám otevírá svůj svět a chce, abyste byli jeho součástí. Je to jeho způsob, jak říct ‚Miluji tě‘.